Castagnus

Średnia ocena:Brak ocen

Castagnus to ziołowy lek, którego zadaniem jest regulacja cyklu miesięcznego kobiety. Stworzony został na bazie wyciągu z Agni casti fructus, czyli niepokalanka pospolitego. Działanie leku polega na regulacji pracy przysadki mózgowej, która jest odpowiedzialna za kierowanie wydzielaniem żeńskich hormonów płciowych, takich jak estrogeny i progesteron. Zakupimy go bez recepty, w postaci tabletek.

Castagnus
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Castagnus polecany jest kobietom w każdym wieku, cierpiącym na zaburzenia cyklu miesięcznego, które objawia się nasilonym krwawieniem lub krwawieniami dodatkowymi, a także w leczeniu bolesnych obrzmień sutków w okresie napięcia przedmiesiączkowego.

Dawkowanie

Lek przyjmujemy doustnie. Zaleca się, by kobiety o wadze do 60kg przyjmowały przez 90 dni jedną tabletkę na dobę, o rano, natomiast kobiety o masie ciała wyższej niż 60 kg powinny zwiększyć tę dawkę do dwóch tabletek.

Możliwe skutki uboczne

Po zażyciu leku możemy doświadczyć dolegliwości żołądkowo-jelitowych, a także skórnych reakcji alergicznych.

Przeciwwskazania

Leku nie należy stosować w przypadku uczulenia na któryś z jego składników, jest również przeciwwskazany w okresie ciąży lub laktacji.

Castagnus0LekOpinie.pl2015-05-01 18:58:45Castagnus to ziołowy lek, którego zadaniem jest regulacja cyklu miesięcznego kobiety. Stworzony został na bazie wyciągu z Agni casti fructus, czyli niepokalanka pospolitego. Działanie leku polega na regulacji pracy przysadki mózgowej, która jest odpowiedzialna za kierowanie wydzielaniem żeńskich hormonów płciowych, takich jak estrogeny i progesteron. Zakupimy go bez recepty, w postaci tabletek.
Producent:
Herbapol
Strona zawiera informacje o leku Castagnus cena, pobierz Castagnus ulotka, dedykowane Castagnus forum, wpływ Castagnus na prowadzenie pojazdów, czy Castagnus jest refundowany? - czyli Castagnus refundacja, a także interakcje Castagnus a karmienie piersią, zalecane Castagnus dawkowanie, stosowanie Castagnus w ciąży, Castagnus opinie o leku, tanie Castagnus zamienniki, interakcje leku Castagnus a alkohol.

1 opinia o Castagnus

Znasz Castagnus? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Castagnus


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Przyjmuję i może być. Pozdrawiam.

    Autor opinii: Dobromir, dodano: 25 kwietnia 2017