Cardiol C

Średnia ocena:Brak ocen

Cardiol C to złożony preparat roślinny, dodający energii i likwidujący stany zmęczenia. W jego skład wchodzi kofeina, wyciąg z zarodków koli, bogatych w kofeinę oraz teobrominę, nalewka z kozłka, głogu oraz konwalii. Połączone działanie tych składników w niewielkim stopniu podnosi ciśnienie tętnicze krwi, co może również przyczynić się do usprawnienia pracy serca u niektórych grup pacjentów.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt polecany jest osobom uskarżającym się na przewlekłe uczucie zmęczenia, wyczerpanie psychosomatyczne, a także w celu tonizacji pracy mięśnia sercowego u pacjentów cierpiących na zaburzenia pracy serca na tle nerwicowym.

Dawkowanie

Cardiol C przyjmujemy doustnie. Zalecane dawkowanie preparatu dla dorosłych to 20-40 kropli dodanych do kieliszka wody 2-3 razy na dobę, natomiast w przypadku dzieci dawkę należy zmodyfikować do 10-15 kropli.

Możliwe skutki uboczne

Stosowany zgodnie ze wskazaniami, Cardiol C nie powinien wywoływać żadnych reakcji niepożądanych.

Przeciwwskazania

Produkt nie może być zażywany przez pacjentów cierpiących na nadciśnienie tętnicze oraz chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, jest również przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Cardiol C0LekOpinie.pl2015-08-06 17:25:03Cardiol C to złożony preparat roślinny, dodający energii i likwidujący stany zmęczenia. W jego skład wchodzi kofeina, wyciąg z zarodków koli, bogatych w kofeinę oraz teobrominę, nalewka z kozłka, głogu oraz konwalii. Połączone działanie tych składników w niewielkim stopniu podnosi ciśnienie tętnicze krwi, co może również przyczynić się do usprawnienia pracy serca u niektórych grup pacjentów.
Producent:
Herbapol
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Cardiol C cena, pobierz Cardiol C ulotka, dedykowane Cardiol C forum, wpływ Cardiol C na prowadzenie pojazdów, czy Cardiol C jest refundowany? - czyli Cardiol C refundacja, a także interakcje Cardiol C a karmienie piersią, zalecane Cardiol C dawkowanie, stosowanie Cardiol C w ciąży, Cardiol C opinie o leku, tanie Cardiol C zamienniki, interakcje leku Cardiol C a alkohol.

1 opinia o Cardiol C

Znasz Cardiol C? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Cardiol C


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Dzięki poleceniu znajomego (a do tego wbrew rozlicznym obawom) biorę jakiś kwartał i jak na razie korzyści są raczej zauważalne, w związku z czym mogę polecić wszystkim.

    Autor opinii: Pakosz, dodano: 25 kwietnia 2017