Buvasodil

Średnia ocena:Brak ocen

Buvasodil to lek o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne oraz nadającym elastyczności erytrocytom – czerwonym krwinkom. Skutkiem tego tkanki położone najdalej od serca – pompy, wtłaczającej krew na obwód, są ukrwione i dotlenione równie dobrze, jak te położone bliżej. Działanie leku nie zostało poparte wieloma badaniami, jednakże znajduje on wielu swoich zwolenników. Zakupimy go w postaci tabletek powlekanych.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Buvasodil przeznaczony jest dla pacjentów dorosłych, cierpiących na schorzenia związane z niedostatecznym ukrwieniem obwodowych części ciała, tj. na chromanie przestankowe, miażdżycę tętnic kończyn dolnych i inne choroby. Stosuje się go również w różnego rodzaju zaburzeniach ukrwienia mózgu, prowadzących do zaburzeń zachowania czy pamięci.

Dawkowanie

Lek stosujemy doustnie, ściśle według wskazań lekarza. Tabletkę połykamy i popijamy niewielką ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

U części pacjentów mogą wystąpić efekty niepożądane kuracji, do których zalicza się: ból i zawroty głowy, dolegliwości ze strony układu pokarmowego, skórne zmiany alergiczne, uczucie mrowienia w kończynach oraz jadłowstręt.

Przeciwwskazania

Buvasodil nie jest przeznaczony dla osób cierpiących na niewydolność krążenia, chorobę niedokrwienną serca, padaczkę, hipotensję oraz u osób z nieleczoną chorobą alkoholową.

Buvasodil0LekOpinie.pl2017-03-26 01:32:38Buvasodil to lek o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne oraz nadającym elastyczności erytrocytom – czerwonym krwinkom. Skutkiem tego tkanki położone najdalej od serca – pompy, wtłaczającej krew na obwód, są ukrwione i dotlenione równie dobrze, jak te położone bliżej. Działanie leku nie zostało poparte wieloma badaniami, jednakże znajduje on wielu swoich zwolenników. Zakupimy go w postaci tabletek powlekanych.
Substancja czynna:
buflomedil
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Buvasodil cena, pobierz Buvasodil ulotka, dedykowane Buvasodil forum, wpływ Buvasodil na prowadzenie pojazdów, czy Buvasodil jest refundowany? - czyli Buvasodil refundacja, a także interakcje Buvasodil a karmienie piersią, zalecane Buvasodil dawkowanie, stosowanie Buvasodil w ciąży, Buvasodil opinie o leku, tanie Buvasodil zamienniki, interakcje leku Buvasodil a alkohol.

1 opinia o Buvasodil

Znasz Buvasodil? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Buvasodil


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Preparat przykuł moją uwagę swoją ceną i muszę przyznać, że ogólnie przyzwoicie się jak dotychczas spisuje. Gdyby cokolwiek się w temacie zmieniło dodam następny komentarz.

    Autor opinii: Marita, dodano: 25 kwietnia 2017