Bronchopect

Średnia ocena:Brak ocen

Bronchopect to suplement diety w syropie. Łagodzi on objawy przeziębienia, działa wykrztuśnie, a także powleka gardło ochronną warstwą, zapobiegając w ten sposób podrażnieniu błony śluzowej, spowodowanemu przez odkrztuszanie wydzieliny. W składzie suplementu znajdziemy ziele tymianku, owoc prawoślazu, działające ochronnie i wykrztuśnie, a także owoc aceroli, bogaty w witaminę C.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Suplement diety może być stosowany przez pacjentów cierpiących na schorzenia górnych dróg oddechowych w połączeniu z innymi preparatami, a także w ich profilaktyce. Dodatkowo Bronchopect możemy przyjmować w przypadku niedoborów witaminy C.

Dawkowanie

Preparat jest przeznaczony do stosowania doustnego. Zalecaną dawką jest jedna łyżka stołowa (15 ml) syropu przyjmowana 3 razy na dobę. Ze względu na wykrztuśne właściwości preparatu, nie zaleca się zażywania go bezpośrednio przed snem.

Możliwe skutki uboczne

Bronchopect powstał na bazie łagodnych, ziołowych składników i jego stosowanie nie powinno wiązać się z wystąpieniem jakichkolwiek efektów niepożądanych. W przypadku przedawkowania preparatu możemy doświadczyć różnego typu dolegliwości żołądkowo-jelitowych.

Przeciwwskazania

Suplement nie jest przeznaczony dla osób uczulonych na którykolwiek z jego składników. W przypadku pacjentów cierpiących na chorobę wrzodową lub podrażnienie przewodu pokarmowego, a także cukrzycę, przed rozpoczęciem zażywania syropu, zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Bronchopect0LekOpinie.pl2016-11-21 17:08:01Bronchopect to suplement diety w syropie. Łagodzi on objawy przeziębienia, działa wykrztuśnie, a także powleka gardło ochronną warstwą, zapobiegając w ten sposób podrażnieniu błony śluzowej, spowodowanemu przez odkrztuszanie wydzieliny. W składzie suplementu znajdziemy ziele tymianku, owoc prawoślazu, działające ochronnie i wykrztuśnie, a także owoc aceroli, bogaty w witaminę C.
Producent:
Herbapol
Substancja czynna:
wyciąg z liści bluszczu
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Bronchopect cena, pobierz Bronchopect ulotka, dedykowane Bronchopect forum, wpływ Bronchopect na prowadzenie pojazdów, czy Bronchopect jest refundowany? - czyli Bronchopect refundacja, a także interakcje Bronchopect a karmienie piersią, zalecane Bronchopect dawkowanie, stosowanie Bronchopect w ciąży, Bronchopect opinie o leku, tanie Bronchopect zamienniki, interakcje leku Bronchopect a alkohol.

1 opinia o Bronchopect

Znasz Bronchopect? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Bronchopect


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Po zbadaniu produktów innych marek stwierdzam, iż na mnie najkorzystniej wpływa tylko ten lek. W związku z tym uznaję go za godny rekomendacji.

    Autor opinii: Beda, dodano: 25 kwietnia 2017