Bronchisan fix

Średnia ocena:Brak ocen

Bronchisan fix to suplement diety, doskonale sprawdzający się podczas przeziębień, infekcji i grypy. Powstał na bazie wyciągów z ziół, które zapewniają delikatne zwalczanie objawów przeziębienia. W skład preparatu wchodzi wyciąg z korzenia prawoślazu, działający osłonowo na gardło, łagodzący suchy, uciążliwy kaszel, liść babki lancetowatej, wykazujący działanie przeciwkaszlowe, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, a także kwiatostan lipy, dający efekt napotny i przeciwskurczowy.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Objawowe leczenie przeziębienia, grypy oraz zwalczanie stanów zapalnych i nieżytów górnych dróg oddechowych u pacjentów w każdym wieku.

Dawkowanie

Bronchisan fix dostępny jest pod postacią ziół porcjowanych w torebkach. Torebkę należy zalać wrzątkiem i zaparzać najlepiej pod przykryciem przez około 10-15 minut. Zaleca się wypijanie do 4 szklanek naparu na dobę, w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli preparat jest stosowany zgodnie z zaleceniami, to nie powinniśmy doświadczyć żadnych efektów niepożądanych jego stosowania.

Przeciwwskazania

Bronchisan fix nie jest przeznaczony dla pacjentów uczulonych na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się również, by stosowały go kobiety w ciąży i karmiące piersią, ze względu na zbyt małą ilość informacji dotyczących wpływu na dziecko. Suplement nie powinien być stosowany w połączeniu z innymi lekami – obecne w nim śluzy z prawoślazu mogą osłabiać wchłanianie substancji aktywnych.

Bronchisan fix0LekOpinie.pl2017-03-01 13:41:38Bronchisan fix to suplement diety, doskonale sprawdzający się podczas przeziębień, infekcji i grypy. Powstał na bazie wyciągów z ziół, które zapewniają delikatne zwalczanie objawów przeziębienia. W skład preparatu wchodzi wyciąg z korzenia prawoślazu, działający osłonowo na gardło, łagodzący suchy, uciążliwy kaszel, liść babki lancetowatej, wykazujący działanie przeciwkaszlowe, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, a także kwiatostan lipy, dający efekt napotny i przeciwskurczowy.
Producent:
Herbapol
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Bronchisan fix cena, pobierz Bronchisan fix ulotka, dedykowane Bronchisan fix forum, wpływ Bronchisan fix na prowadzenie pojazdów, czy Bronchisan fix jest refundowany? - czyli Bronchisan fix refundacja, a także interakcje Bronchisan fix a karmienie piersią, zalecane Bronchisan fix dawkowanie, stosowanie Bronchisan fix w ciąży, Bronchisan fix opinie o leku, tanie Bronchisan fix zamienniki, interakcje leku Bronchisan fix a alkohol.

1 opinia o Bronchisan fix

Znasz Bronchisan fix? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Bronchisan fix


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy to w normie, że po łyknięciu tego leku miewam dolegliwości z układem pokarmowym? Czy jeszcze jakaś osoba tak ma?

    Autor opinii: Zbigniewa, dodano: 25 kwietnia 2017