Biolan Gel

Średnia ocena:Brak ocen

Biolan Gel to preparat nawilżający gałkę oczną. Bardzo często różnego rodzaju czynniki mechaniczne, takie jak wiatr, pyły, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, czy też długi czas spędzany przed ekranem komputera lub telewizora podrażniają oko. Objawia się to zazwyczaj uczuciem piasku pod powiekami i zaczerwienieniem gałek ocznych. Biolan Gel nawilża oraz chroni oczy przed tego typu podrażnieniami.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Suplement polecany jest osobom przebywającym w pomieszczeniach klimatyzowanych lub zadymionych, pracujących przy komputerze, a także noszącym szkła kontaktowe w celu zapobiegnięcia podrażnieniom oczu.

Dawkowanie

Produkt jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Zaleca się aplikację 1-2 kropli żelu do każdego oka, w okolice worka spojówkowego.

Możliwe skutki uboczne

Niekiedy po zakropleniu oka może wystąpić uczucie widzenia jak przez mgłę. Jest to zjawisko normalne i zazwyczaj szybko mija. Do momentu jego ustąpienia zaleca się powstrzymanie od prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Przeciwwskazania

Biolan Gel nie jest przeznaczony dla osób, uczulonych na którykolwiek z jego składników.

Biolan Gel0LekOpinie.pl2016-11-28 14:01:47Biolan Gel to preparat nawilżający gałkę oczną. Bardzo często różnego rodzaju czynniki mechaniczne, takie jak wiatr, pyły, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, czy też długi czas spędzany przed ekranem komputera lub telewizora podrażniają oko. Objawia się to zazwyczaj uczuciem piasku pod powiekami i zaczerwienieniem gałek ocznych. Biolan Gel nawilża oraz chroni oczy przed tego typu podrażnieniami.
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Biolan Gel cena, pobierz Biolan Gel ulotka, dedykowane Biolan Gel forum, wpływ Biolan Gel na prowadzenie pojazdów, czy Biolan Gel jest refundowany? - czyli Biolan Gel refundacja, a także interakcje Biolan Gel a karmienie piersią, zalecane Biolan Gel dawkowanie, stosowanie Biolan Gel w ciąży, Biolan Gel opinie o leku, tanie Biolan Gel zamienniki, interakcje leku Biolan Gel a alkohol.

1 opinia o Biolan Gel

Znasz Biolan Gel? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Biolan Gel


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie wiem czy pozytywne tego produktu to cząstka czynna czy raczej efekt placebo, ale nadal przyjmuję – sprawdzimy niebawem.

    Autor opinii: Platon, dodano: 25 kwietnia 2017