Benospokój

Średnia ocena:Brak ocen

Benospokój to suplement diety, łagodzący napięcie nerwowe oraz obniżający poziom stresu. Jego składniki aktywne to melisa oraz L-teanina. Ich połączone działanie powoduje rozluźnienie, wyciszenie oraz zmniejszenie nerwowości. Dużą zaletą preparatu jest fakt, iż może być on spokojnie stosowany przez kierowców, gdyż nie powoduje uczucia znużenia, otępienia oraz nie upośledza sprawności psychomotorycznej. Suplement dostępny jest pod postacią tabletek.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Benospokój polecany jest pacjentom dorosłym, w stanach zwiększonego napięcia nerwowego, w celu rozluźnienia oraz uspokojenia.

Dawkowanie

Suplement diety przeznaczony jest do przyjmowania doustnego. Zalecaną i jednocześnie maksymalną jego dawką jest jedna tabletka na dobę. Możemy przyjmować ją niezależnie od spożywanych posiłków, a także niezależnie od pory dnia.

Możliwe skutki uboczne

Benospokój nie powinien wywołać żadnych efektów ubocznych, jeżeli tylko jest stosowany zgodnie z zaleceniami.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest przeznaczony dla osób uczulonych na którykolwiek z jego składników, gdyż może wówczas wywołać reakcje alergiczne. Jest on przeciwwskazany u kobiet w ciąży i karmiących piersią, nie zaleca się również, by sięgały po niego kobiety, planujące w najbliższym czasie zajście w ciążę.

Benospokój0LekOpinie.pl2016-12-04 15:28:38Benospokój to suplement diety, łagodzący napięcie nerwowe oraz obniżający poziom stresu. Jego składniki aktywne to melisa oraz L-teanina. Ich połączone działanie powoduje rozluźnienie, wyciszenie oraz zmniejszenie nerwowości. Dużą zaletą preparatu jest fakt, iż może być on spokojnie stosowany przez kierowców, gdyż nie powoduje uczucia znużenia, otępienia oraz nie upośledza sprawności psychomotorycznej. Suplement dostępny jest pod postacią tabletek.
Producent:
Walmark
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Benospokój cena, pobierz Benospokój ulotka, dedykowane Benospokój forum, wpływ Benospokój na prowadzenie pojazdów, czy Benospokój jest refundowany? - czyli Benospokój refundacja, a także interakcje Benospokój a karmienie piersią, zalecane Benospokój dawkowanie, stosowanie Benospokój w ciąży, Benospokój opinie o leku, tanie Benospokój zamienniki, interakcje leku Benospokój a alkohol.

1 opinia o Benospokój

Znasz Benospokój? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Benospokój


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Ledwie chcę zacząć brać. Za jakiś czas dodam więcej uwag.

    Autor opinii: Klet, dodano: 25 kwietnia 2017