Benosen

Średnia ocena:Brak ocen

Benosen to suplement diety ułatwiający zasypianie. Stworzony został na bazie dwóch składników. Pierwszym z nich jest wyciąg z chmielu, mający działanie uspokajające i wyciszające. Drugi to l-teanina, związek zawarty prawie wyłącznie w zielonej herbacie, oddziałujący na nasz ośrodkowy układ nerwowy i zapewniający złagodzenie niepokoju, stabilizację nastroju i ułatwiające zasypianie. Produkt dostępny jest bez recepty, pod postacią tabletek.

Benosen
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Benosen polecany jest osobom dorosłym, mającym trudności z zasypianiem, szczególnie w okresie zwiększonego niepokoju psychicznego, w celu wzbogacenia ich diety w substancje umożliwiające wyciszenie oraz spokojny sen.

Dawkowanie

Suplement zażywamy doustnie. Jedną lub dwie jego tabletki połykamy na około pół godziny przed snem, popijając dużą ilością wody. Pamiętajmy, że dwie tabletki to maksymalna dobowa dawka Benosenu i nie należy jej przekraczać.

Możliwe skutki uboczne

Przyjmowany zgodnie z zaleceniami, produkt nie powinien być przyczyną wystąpienia żadnych reakcji niepożądanych organizmu, jednakże w przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów, należy natychmiast go odstawić i skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Suplementacji nie powinny przeprowadzać osoby uczulone na którykolwiek ze składników Benosenu.

Benosen0LekOpinie.pl2014-11-06 15:45:11Benosen to suplement diety ułatwiający zasypianie. Stworzony został na bazie dwóch składników. Pierwszym z nich jest wyciąg z chmielu, mający działanie uspokajające i wyciszające. Drugi to l-teanina, związek zawarty prawie wyłącznie w zielonej herbacie, oddziałujący na nasz ośrodkowy układ nerwowy i zapewniający złagodzenie niepokoju, stabilizację nastroju i ułatwiające zasypianie. Produkt dostępny jest bez recepty, pod postacią tabletek.
Producent:
Walmark
Strona zawiera informacje o leku Benosen cena, pobierz Benosen ulotka, dedykowane Benosen forum, wpływ Benosen na prowadzenie pojazdów, czy Benosen jest refundowany? - czyli Benosen refundacja, a także interakcje Benosen a karmienie piersią, zalecane Benosen dawkowanie, stosowanie Benosen w ciąży, Benosen opinie o leku, tanie Benosen zamienniki, interakcje leku Benosen a alkohol.

1 opinia o Benosen

Znasz Benosen? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Benosen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Gdzie mogę znaleźć ulotka dla tego środka?

    Autor opinii: Fortunat, dodano: 25 kwietnia 2017