Belissa

Średnia ocena:

Belissa to suplement diety, mający na celu poprawę wyglądu naszych włosów, paznokci i skóry. Jej głównym składnikiem jest wyciąg ze skrzypu polnego, rośliny, która od wieków utożsamiana jest z lśniącymi włosami, gładką cerą oraz mocnymi paznokciami. Preparat zawiera także bogaty zestaw witamin i minerałów, zapewniających zdrowy wygląd cery oraz L-cysteinę, czyli ważny składnik budulcowy keratyny – jednego z podstawowych białek budulcowych naszego organizmu. Kolejną ważną substancją zawartą w Belissie jest beta-karoten, związek odpowiedzialny za zachowanie odpowiedniego, zdrowego kolorytu skóry.

Belissa
Średnia ocena (z 3 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Belissa polecana jest dorosłym kobietom pragnącym poprawić kondycję swoich włosów, paznokci i skóry.

Dawkowanie

Zalecana dawka dzienna produktu to 1 tabletka przyjmowana niezależnie od posiłku.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na naturalny skład preparatu, nie powinny wystąpić żadne skutki uboczne jego stosowania.

Przeciwwskazania

Belissy nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz przyjmujące preparaty na bazie witaminy A przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem.

Belissa0LekOpinie.pl2014-02-12 14:03:33Belissa to suplement diety, mający na celu poprawę wyglądu naszych włosów, paznokci i skóry. Jej głównym składnikiem jest wyciąg ze skrzypu polnego, rośliny, która od wieków utożsamiana jest z lśniącymi włosami, gładką cerą oraz mocnymi paznokciami. Preparat zawiera także bogaty zestaw witamin i minerałów, zapewniających zdrowy wygląd cery oraz L-cysteinę, czyli ważny składnik budulcowy keratyny – jednego z podstawowych białek budulcowych naszego organizmu. Kolejną ważną substancją zawartą w Belissie jest beta-karoten, związek odpowiedzialny za zachowanie odpowiedniego, zdrowego kolorytu skóry.
Producent:
Aflofarm
Przeznaczenie:
, ,
Strona zawiera informacje o leku Belissa cena, pobierz Belissa ulotka, dedykowane Belissa forum, wpływ Belissa na prowadzenie pojazdów, czy Belissa jest refundowany? - czyli Belissa refundacja, a także interakcje Belissa a karmienie piersią, zalecane Belissa dawkowanie, stosowanie Belissa w ciąży, Belissa opinie o leku, tanie Belissa zamienniki, interakcje leku Belissa a alkohol.

2 opinii o Belissa

Znasz Belissa? Napisz opinię!

 1. Mimo licznych obaw przyjmuję już jakiś tydzień i jak na razie efekty są dostatecznie zauważalne, dlatego też mogę polecić.

  Autor opinii: Teobald, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność Brak ocen

  Zażywam Belissę już miesiąc i jeszcze nie dostrzegam żadnych efektów, ale gdzieś przeczytałam, że mogą coś zauważyć nawet dopiero po drugim miesiącu… Wolałabym żeby moje włosy i paznokcie wróciły do formy szybciej, ale jeszcze poczekam. Nie mam żadnych skutków ubocznych, ale moja koleżanka twierdzi, że przez tabletki przytyła – nie wiem na ile to prawda.

  Autor opinii: joanna, dodano: 4 września 2015


Napisz swoją opinię o Belissa


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność