Arthrotec

Średnia ocena:Brak ocen

Arthrotec to silny lek przeciwbólowy, dostępny wyłącznie na receptę. W swoim składzie zawiera diklofenak – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, której zadaniem jest zwalczanie stanu zapalnego oraz silnych bólów, szczególnie w okolicy stawów i kręgosłupa. Drugą substancją aktywną leku jest mizoprostol, czyli syntetyczny analog prostaglandyny E1, który zapobiega owrzodzeniom układu pokarmowego, wywołanym dużą ilością zażywanych preparatów przeciwbólowych.

Arthrotec
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Arthrotec stosuje się u pacjentów dorosłych, cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów oraz reumatoidalne zapalenie stawów, u których konieczne jest zażywanie mizoprostolu jednocześnie z preparatem z grupy NLPZ.

Dawkowanie

Lek zażywamy doustnie, tabletkę popijając wodą. Szczegółowych informacji dotyczących dawkowania udziela pacjentowi lekarz specjalista i jest ono zależne od jego stanu zdrowia oraz nasilenia dolegliwości bólowych.

Możliwe skutki uboczne

W trakcie kuracji możemy doświadczyć objawów niepożądanych, takich jak: bóle i zawroty głowy, obrzęki, dolegliwości żołądkowo-jelitowe, zapalenie błony śluzowej żołądka lub dwunastnicy, skórne reakcje alergiczne, zatrzymanie sodu w organizmie, białkomocz, skąpomocz, zaburzenia funkcjonowania nerek oraz zapalenie przełyku.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci uczuleni na którykolwiek z jego składników, osoby cierpiące na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, niewydolność serca, wątroby lub nerek, astmę, pokrzywkę, ostry nieżyt nosa wywołany przyjęciem kwasu acetylosalicylowego lub leku z grupy NLPZ, czynne krwawienia różnorodnego pochodzenia oraz w okresie ciąży i laktacji.

Arthrotec0LekOpinie.pl2015-03-23 17:44:17Arthrotec to silny lek przeciwbólowy, dostępny wyłącznie na receptę. W swoim składzie zawiera diklofenak – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, której zadaniem jest zwalczanie stanu zapalnego oraz silnych bólów, szczególnie w okolicy stawów i kręgosłupa. Drugą substancją aktywną leku jest mizoprostol, czyli syntetyczny analog prostaglandyny E1, który zapobiega owrzodzeniom układu pokarmowego, wywołanym dużą ilością zażywanych preparatów przeciwbólowych.
Producent:
Pfizer
Substancja czynna:
diklofenak, mizoprostol
Strona zawiera informacje o leku Arthrotec cena, pobierz Arthrotec ulotka, dedykowane Arthrotec forum, wpływ Arthrotec na prowadzenie pojazdów, czy Arthrotec jest refundowany? - czyli Arthrotec refundacja, a także interakcje Arthrotec a karmienie piersią, zalecane Arthrotec dawkowanie, stosowanie Arthrotec w ciąży, Arthrotec opinie o leku, tanie Arthrotec zamienniki, interakcje leku Arthrotec a alkohol.

1 opinia o Arthrotec

Znasz Arthrotec? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Arthrotec


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mi nieco poprawiło się, ale możliwe, że to rzecz zależna od osoby. Ale cenowo jest chyba korzystnie, stąd wiele do stracenia nie ma.

    Autor opinii: Hilaria, dodano: 25 kwietnia 2017