Antussimin

Średnia ocena:Brak ocen

Antussimin to suplement diety w syropie, zwalczający objawy przeziębienia, takie jak: kaszel, chrypka, podrażnienie gardła oraz uczucie łaskotania w gardle. W jego skład wchodzi wyciąg z korzenia prawoślazu oraz porostu islandzkiego, które działają kojąco i powlekająco na jamę ustną, gardło i krtań, likwidując nieprzyjemne uczucie towarzyszące kaszlowi. Podobne działanie wykazuje zawarta również w preparacie malwa czarna, która dodatkowo daje efekt wykrztuszający.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla pacjentów dorosłych oraz dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Poleca się go w stanach obniżonej odporności oraz w przypadku przeziębień i schorzeń, przebiegających z mokrym kaszlem.

Dawkowanie

Antussimin zażywamy doustnie. Dzieciom w wieku 3-6 lat podajemy 2,5 ml 2 razy dziennie. W przypadku dzieci w wieku 6-12 lat zalecana dawka to 5 ml 2 razy dziennie, natomiast dzieci powyżej 12. roku życia i osoby dorosłe mogą zażywać 7,5 ml syropu 2 razy na dobę.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli suplement diety przyjmowany jest zgodnie z zaleceniami, to nie powinien on wywołać żadnych reakcji ubocznych organizmu. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów, należy zaprzestać jego stosowania i udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Antussimin nie powinien być zażywany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jest również przeciwwskazany w przypadku osób nadwrażliwych na którykolwiek z jego składników.

Antussimin0LekOpinie.pl2017-09-15 18:15:58Antussimin to suplement diety w syropie, zwalczający objawy przeziębienia, takie jak: kaszel, chrypka, podrażnienie gardła oraz uczucie łaskotania w gardle. W jego skład wchodzi wyciąg z korzenia prawoślazu oraz porostu islandzkiego, które działają kojąco i powlekająco na jamę ustną, gardło i krtań, likwidując nieprzyjemne uczucie towarzyszące kaszlowi. Podobne działanie wykazuje zawarta również w preparacie malwa czarna, która dodatkowo daje efekt wykrztuszający.
Producent:
DOZ
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Antussimin cena, pobierz Antussimin ulotka, dedykowane Antussimin forum, wpływ Antussimin na prowadzenie pojazdów, czy Antussimin jest refundowany? - czyli Antussimin refundacja, a także interakcje Antussimin a karmienie piersią, zalecane Antussimin dawkowanie, stosowanie Antussimin w ciąży, Antussimin opinie o leku, tanie Antussimin zamienniki, interakcje leku Antussimin a alkohol.