Anginbon

Średnia ocena:Brak ocen

Anginbon to wyjątkowy lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i zwalczający drobnoustroje, dostępny pod postacią aerozolu doustnego. W jego składzie znajdziemy propolis – substancję okrzykniętą antybiotykiem XXI wieku, mieszankę olejków eterycznych (eukaliptusowy, tymiankowy, szałwiowy, z drzewa herbacianego, goździkowy, anyżowy, melisowy, cynamonowy), wykazujących działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe, a także znieczulający mentol. Anginbon zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat polecany jest osobom dorosłym, borykającym się z różnego rodzaju infekcjami górnych dróg oddechowych, objawiającymi się bólem gardła, a także w przypadku wystąpienia zakażeń jamy ustnej czy też tzw. pleśniawek.

Dawkowanie

Anginbon jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Aerozol rozpylamy bezpośrednio do jamy ustnej. Zalecane dawkowanie to 1-2 aplikacje preparatu 5-6 razy w ciągu doby.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli preparat jest stosowany zgodnie z zaleceniami, to kuracja nie powinna wiązać się z wystąpieniem jakichkolwiek efektów ubocznych. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących zmian, zaleca się natychmiastową konsultację z lekarzem.

Przeciwwskazania

Anginbon nie jest przeznaczony dla osób nadwrażliwych na chociaż jeden z jego składników. Nie należy stosować go u dzieci.

Anginbon0LekOpinie.pl2016-12-14 17:07:59Anginbon to wyjątkowy lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i zwalczający drobnoustroje, dostępny pod postacią aerozolu doustnego. W jego składzie znajdziemy propolis – substancję okrzykniętą antybiotykiem XXI wieku, mieszankę olejków eterycznych (eukaliptusowy, tymiankowy, szałwiowy, z drzewa herbacianego, goździkowy, anyżowy, melisowy, cynamonowy), wykazujących działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe, a także znieczulający mentol. Anginbon zakupimy bez recepty.
Producent:
Bonimed
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Anginbon cena, pobierz Anginbon ulotka, dedykowane Anginbon forum, wpływ Anginbon na prowadzenie pojazdów, czy Anginbon jest refundowany? - czyli Anginbon refundacja, a także interakcje Anginbon a karmienie piersią, zalecane Anginbon dawkowanie, stosowanie Anginbon w ciąży, Anginbon opinie o leku, tanie Anginbon zamienniki, interakcje leku Anginbon a alkohol.

1 opinia o Anginbon

Znasz Anginbon? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Anginbon


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Ledwie planuję zacząć zażywać. Za jakiś czas wkleję więcej swoich przemyśleń.

    Autor opinii: Włodzisława, dodano: 25 kwietnia 2017