Angin-Heel

Średnia ocena:Brak ocen

Angin-Heel to homeopatyczny preparat leczniczy, zawierający wyciąg z arniki górskiej – rośliny znanej ze swoich bardzo wielu zastosowań. Przede wszystkim uznawana jest za środek na złagodzenie bólu – zarówno fizycznego jak i psychicznego, a także w celu zmniejszenia występujących po wysiłku fizycznym zakwasów. Angin-Heel stosuje się w przypadku bólu gardła, a ponieważ należy on do produktów homeopatycznych, gromadzi zarówno wielu swoich zwolenników jak i przeciwników.

Angin-Heel
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat zalecany jest w stanach zapalnych gardła i migdałków.

Dawkowanie

U dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia stosujemy po jednej tabletce podjęzykowo 3 razy dziennie. W przypadku, gdy ból staje się wyjątkowo dokuczliwy, możemy zwiększyć częstotliwość przyjmowania preparatu, jednak maksymalna dawka to 12 tabletek na dobę. Leku nie popijamy – czekamy aż sam rozpuści się w jamie ustnej.

Możliwe skutki uboczne

Jedynym odnotowanym skutkiem ubocznym stosowania preparatu Angin-Heel jest ślinotok. W przypadku wystąpienia go, należy przerwać terapię.

Przeciwwskazania

W przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników leku, nie powinniśmy go stosować. Jeżeli przyjmujemy jakiekolwiek inne środki farmaceutyczne, należy poinformować o tym lekarza. Ze względu na brak odpowiednich danych zalecane jest, by nie podawać leku dzieciom poniżej 12. roku życia, a także kobietom w ciąży i okresie laktacji.

Angin-HeelunratedLekOpinie.pl2013-11-17 17:49:19Angin-Heel to homeopatyczny preparat leczniczy, zawierający wyciąg z arniki górskiej – rośliny znanej ze swoich bardzo wielu zastosowań. Przede wszystkim uznawana jest za środek na złagodzenie bólu – zarówno fizycznego jak i psychicznego, a także w celu zmniejszenia występujących po wysiłku fizycznym zakwasów. Angin-Heel stosuje się w przypadku bólu gardła, a ponieważ należy on do produktów homeopatycznych, gromadzi zarówno wielu swoich zwolenników jak i przeciwników.
Producent:
Heel
Strona zawiera informacje o leku Angin-Heel cena, pobierz Angin-Heel ulotka, dedykowane Angin-Heel forum, wpływ Angin-Heel na prowadzenie pojazdów, czy Angin-Heel jest refundowany? - czyli Angin-Heel refundacja, a także interakcje Angin-Heel a karmienie piersią, zalecane Angin-Heel dawkowanie, stosowanie Angin-Heel w ciąży, Angin-Heel opinie o leku, tanie Angin-Heel zamienniki, interakcje leku Angin-Heel a alkohol.

1 opinia o Angin-Heel

Znasz Angin-Heel? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Angin-Heel


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Specyfik zwrócił moją uwagę swoją ceną i muszę przyznać, że ogólnie przyzwoicie się jak dotychczas spisuje. Gdyby cokolwiek się w temacie zmieniło dodam następny wpis.

    Autor opinii: Walentyn, dodano: 25 kwietnia 2017