Amorecaps

Średnia ocena:Brak ocen

Amorecaps to suplement diety, podnoszący poziom satysfakcji z naszego życia seksualnego. W swoim składzie zawiera wyciąg z damiany – afrodyzjaku znanego przede wszystkim ze swoich zdolności do dodawania energii oraz witalności, a także z korzenia lubczyka. Suplement działa wzmacniająco, dodaje sił witalnych, oraz stymuluje uczucie pożądania. Dostępny jest bez recepty, pod postacią kapsułek.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Amorecaps powstał z myślą o wszystkich dorosłych pacjentach, pragnących ożywić nieco swoje życie seksualne. Może być stosowany zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn.

Dawkowanie

Suplement jest przeznaczony do stosowania doustnego. Zaleca się przyjmowanie dwóch kapsułek Amorecaps trzy razy dziennie i popijanie ich dużą ilością wody. Produkt może być zażywany niezależnie od posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli suplementacja przeprowadzana jest zgodnie z zaleceniami, nie powinna przyczynić się do wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych reakcji organizmu. W razie zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów, należy zgłosić się do lekarza.

Przeciwwskazania

Po produkt nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników. Nie powinny go również stosować kobiety w okresie ciąży i laktacji.

Amorecaps0LekOpinie.pl2015-11-29 19:50:54Amorecaps to suplement diety, podnoszący poziom satysfakcji z naszego życia seksualnego. W swoim składzie zawiera wyciąg z damiany – afrodyzjaku znanego przede wszystkim ze swoich zdolności do dodawania energii oraz witalności, a także z korzenia lubczyka. Suplement działa wzmacniająco, dodaje sił witalnych, oraz stymuluje uczucie pożądania. Dostępny jest bez recepty, pod postacią kapsułek.
Producent:
Herbapol
Substancja czynna:
korzeń lubczyka, liść damiany
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Amorecaps cena, pobierz Amorecaps ulotka, dedykowane Amorecaps forum, wpływ Amorecaps na prowadzenie pojazdów, czy Amorecaps jest refundowany? - czyli Amorecaps refundacja, a także interakcje Amorecaps a karmienie piersią, zalecane Amorecaps dawkowanie, stosowanie Amorecaps w ciąży, Amorecaps opinie o leku, tanie Amorecaps zamienniki, interakcje leku Amorecaps a alkohol.

1 opinia o Amorecaps

Znasz Amorecaps? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Amorecaps


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mimo licznych obaw przyjmuję już gdzieś kwartał i póki co efekty są dostatecznie zauważalne, w związku z czym mogę polecić.

    Autor opinii: Klemencja, dodano: 25 kwietnia 2017