Althan

Średnia ocena:Brak ocen

Althan jest syropem, wykazującym działanie przeciwkaszlowe. Jego substancja czynna to wyciąg z korzenia prawoślazu, który już od wielu lat znany jest ze swoich zdolności do hamowania odruchu kaszlowego, co wpływa na redukcję uporczywego, suchego kaszlu. Dodatkowo, prawoślaz ma działanie ochronne – powleka on specjalnym śluzem gardło, dzięki czemu chroni przed podrażnieniami i łagodzi te już powstałe – najczęściej wywołane kaszlem. Althan zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Syrop przeznaczony jest dla osób cierpiących na uciążliwy kaszel oraz towarzyszące mu podrażnienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Może być stosowany przez osoby dorosłe oraz przez dzieci, które ukończyły 3. rok życia.

Dawkowanie

Althan stosujemy doustnie. Dawkowanie zależy od wieku pacjenta: dzieciom w wieku 3-6 lat podajemy 3 razy dziennie po 1 łyżeczce syropu, dzieciom w wieku 6-12 lat 4-5 razy po 1 łyżeczce, natomiast młodzież i osoby dorosłe mogą zażywać 4-5 razy na dobę po 2 łyżeczki syropu.

Możliwe skutki uboczne

Stosowany zgodnie z zaleceniami, preparat nie powinien przyczynić się do wystąpienia żadnych efektów niepożądanych. W przypadku gdy zaobserwujemy jakiekolwiek niepokojące zmiany, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Syrop nie może być zażywany przez osoby nadwrażliwe na którykolwiek z jego składników.

Althan0LekOpinie.pl2017-01-04 14:38:02Althan jest syropem, wykazującym działanie przeciwkaszlowe. Jego substancja czynna to wyciąg z korzenia prawoślazu, który już od wielu lat znany jest ze swoich zdolności do hamowania odruchu kaszlowego, co wpływa na redukcję uporczywego, suchego kaszlu. Dodatkowo, prawoślaz ma działanie ochronne – powleka on specjalnym śluzem gardło, dzięki czemu chroni przed podrażnieniami i łagodzi te już powstałe – najczęściej wywołane kaszlem. Althan zakupimy bez recepty.
Producent:
Prolab
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Althan cena, pobierz Althan ulotka, dedykowane Althan forum, wpływ Althan na prowadzenie pojazdów, czy Althan jest refundowany? - czyli Althan refundacja, a także interakcje Althan a karmienie piersią, zalecane Althan dawkowanie, stosowanie Althan w ciąży, Althan opinie o leku, tanie Althan zamienniki, interakcje leku Althan a alkohol.

1 opinia o Althan

Znasz Althan? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Althan


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Preparat nie z tych najtańszych ale działanie rekompensuje wydatek.

    Autor opinii: Gertruda, dodano: 25 kwietnia 2017