AkusTone

Średnia ocena:

AkusTone to wyrób medyczny, przeznaczony do oczyszczania ucha zewnętrznego z woskowiny. W jego skład wchodzi kompleks olejków: migdałowego, olejku jojoba oraz oliwy z oliwek. Ich połączone działanie rozpuszcza woskowinę, przeciwdziała zaleganiu wody w uchu, a także zapobiega powstawaniu uciążliwych korków woskowinowych. Na polskim rynku preparat dostępny jest bez recepty, możemy zakupić go w wygodnym aplikatorze.

Średnia ocena (z 4 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Produkt może być stosowany zarówno u osób dorosłych, u dzieci, jak i u niemowląt powyżej 3. miesiąca życia w celu zachowania odpowiedniej higieny przewodów słuchowych oraz usuwania zalegającej w nich woskowiny.

Dawkowanie

AkusTone aplikuje się bezpośrednio do przewodu słuchowego. Jeżeli zależy nam na utrzymaniu odpowiedniej higieny ucha, zalecane dawkowanie to 1-2 rozpylenia tygodniowo (w przypadku niemowląt i dzieci – 1 rozpylenie). Jeśli chcemy usunąć korki woskowinowe z przewodów słuchowych, zaleca się stosowanie preparatu 3-5 razy na dobę, aż do momentu rozpuszczenia zalegającej woskowiny.

Możliwe skutki uboczne

AkusTone, stosowany zgodnie z zaleceniami, nie powinien przyczynić się do wystąpienia żadnych efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na którykolwiek z jego składników, gdyż zastosowanie go może wywołać groźne reakcje alergiczne.

AkusTone0LekOpinie.pl2017-02-09 14:17:35AkusTone to wyrób medyczny, przeznaczony do oczyszczania ucha zewnętrznego z woskowiny. W jego skład wchodzi kompleks olejków: migdałowego, olejku jojoba oraz oliwy z oliwek. Ich połączone działanie rozpuszcza woskowinę, przeciwdziała zaleganiu wody w uchu, a także zapobiega powstawaniu uciążliwych korków woskowinowych. Na polskim rynku preparat dostępny jest bez recepty, możemy zakupić go w wygodnym aplikatorze.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku AkusTone cena, pobierz AkusTone ulotka, dedykowane AkusTone forum, wpływ AkusTone na prowadzenie pojazdów, czy AkusTone jest refundowany? - czyli AkusTone refundacja, a także interakcje AkusTone a karmienie piersią, zalecane AkusTone dawkowanie, stosowanie AkusTone w ciąży, AkusTone opinie o leku, tanie AkusTone zamienniki, interakcje leku AkusTone a alkohol.

3 opinii o AkusTone

Znasz AkusTone? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o AkusTone


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Po 2 krotnej próbie Akustone oceniam bardzo źle. Na 5 letnim dziecku wywołuje gorączkę i ogólne osłabienie utrzymujące się 1-2 dni po aplikacji. Dodam, że dziecko wszelkie leki akceptuje dobrze i nie jest alergikiem…

  Autor opinii: Kasia, dodano: 2 czerwca 2018
 2. Jaka cena?
  ODPOWIEDŹ: Około 10-15zł w zależności od miejsca zakupu.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 18 lipca 2017
 3. Nie wiem czy powinno się zalecić ten środek. Polecam sprawdzić na sobie.

  Autor opinii: Dobiesław, dodano: 25 kwietnia 2017