Acidolac

Średnia ocena:Brak ocen

Acidolac to suplement diety, zawierający w swoim składzie liofilizowane kultury baterii, bez których nie byłoby możliwe właściwe funkcjonowanie naszego układu trawiennego. Są to szczepy bakterii Bifidobacterium lactis oraz Lactobacillus acidophilus. Bardzo często podczas antybiotykoterapii lub też schorzeń przebiegających z długotrwałą biegunką, dobroczynne bakterie znikają z naszego organizmu. Probiotyk Acidolac sprzyja odbudowie zdrowej mikroflory.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat powstał z myślą o osobach dorosłych oraz o dzieciach, które ukończyły 3. rok życia, cierpiących na długotrwałe biegunki czy też przyjmujących antybiotyki. Preparat może być zażywany przez pacjentów z nietolerancją glutenu, laktozy czy też białek mleka krowiego.

Dawkowanie

Acidolac przyjmujemy doustnie. Zaleca się zażywanie 1-2 kapsułek na dobę. W przypadku dzieci oraz osób, które nie mogą połknąć kapsułki, możliwe jest rozpuszczenie jej zawartości w mleku lub soku.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli suplement zażywany jest zgodnie z zaleceniami, to nie powinien on wywołać żadnych niekorzystnych efektów ubocznych.

Przeciwwskazania

Acidolac nie może być zażywany przez osoby cierpiące na nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Acidolac0LekOpinie.pl2016-11-18 02:20:08Acidolac to suplement diety, zawierający w swoim składzie liofilizowane kultury baterii, bez których nie byłoby możliwe właściwe funkcjonowanie naszego układu trawiennego. Są to szczepy bakterii Bifidobacterium lactis oraz Lactobacillus acidophilus. Bardzo często podczas antybiotykoterapii lub też schorzeń przebiegających z długotrwałą biegunką, dobroczynne bakterie znikają z naszego organizmu. Probiotyk Acidolac sprzyja odbudowie zdrowej mikroflory.
Producent:
Polpharma
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Acidolac cena, pobierz Acidolac ulotka, dedykowane Acidolac forum, wpływ Acidolac na prowadzenie pojazdów, czy Acidolac jest refundowany? - czyli Acidolac refundacja, a także interakcje Acidolac a karmienie piersią, zalecane Acidolac dawkowanie, stosowanie Acidolac w ciąży, Acidolac opinie o leku, tanie Acidolac zamienniki, interakcje leku Acidolac a alkohol.

1 opinia o Acidolac

Znasz Acidolac? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Acidolac


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mnie niespecjalnie pomogło, ale może u innych będzie inaczej.

    Autor opinii: Kinga, dodano: 25 kwietnia 2017