5-HTP

Średnia ocena:Brak ocen

5-HTP to naturalny suplement diety wspomagający walkę z depresją oraz ułatwiający zasypianie. Jego substancja aktywna, 5-hydroksytryptofan to występujący fizjologicznie w organizmie ludzkim prekursor serotoniny – „hormonu szczęścia”. Większość terapii antydepresyjnych polega na zwiększeniu ilości serotoniny przed zahamowanie jej wychwytu zwrotnego, tutaj zaś po prostu przyjmujemy substancję, która w naszym organizmie się w nią przekształci. 5-HTP ułatwia również zasypianie, normalizuje rytm snu oraz apetyt. Produkt możemy nabyć pod postacią kapsułek.

5-HTP
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Suplement ten zalecany jest osobom dorosłym, cierpiącym na różnego rodzaju epizody depresyjne, bezsenność, żyjącym w ciągłym stresie oraz pomocniczo pacjentom uskarżającym się na uciążliwe migreny.

Dawkowanie

5-HTP stosujemy doustnie. Dawkowanie jest uzależnione od niedoborów serotoniny w organizmie pacjenta. Zaleca się rozpoczęcie kuracji od najmniejszej możliwej ilości suplementu, czyli od 50 mg i jeżeli nie przyniesie ona skutków, możemy ją stopniowo zwiększać. Pamiętajmy, że maksymalną dawką dzienną jest 900 mg preparatu i nie wolno jej przekroczyć.

Możliwe skutki uboczne

Produkt ten nie powinien wywoływać u nas żadnych efektów ubocznych, ze względu na swoje naturalne występowanie w organizmie. Należy jednak bacznie obserwować swój organizm i w razie zaobserwowania jakichkolwiek niepożądanych zmian udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Po 5-HTP nie powinny sięgać osoby przyjmujące jakiekolwiek inne leki o działaniu przeciwdepresyjnym. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem terapii powinny skonsultować się z lekarzem.

5-HTP0LekOpinie.pl2014-03-31 19:41:145-HTP to naturalny suplement diety wspomagający walkę z depresją oraz ułatwiający zasypianie. Jego substancja aktywna, 5-hydroksytryptofan to występujący fizjologicznie w organizmie ludzkim prekursor serotoniny – „hormonu szczęścia”. Większość terapii antydepresyjnych polega na zwiększeniu ilości serotoniny przed zahamowanie jej wychwytu zwrotnego, tutaj zaś po prostu przyjmujemy substancję, która w naszym organizmie się w nią przekształci. 5-HTP ułatwia również zasypianie, normalizuje rytm snu oraz apetyt. Produkt możemy nabyć pod postacią kapsułek.
Substancja czynna:
5-hydroksytryptofan
Strona zawiera informacje o leku 5-HTP cena, pobierz 5-HTP ulotka, dedykowane 5-HTP forum, wpływ 5-HTP na prowadzenie pojazdów, czy 5-HTP jest refundowany? - czyli 5-HTP refundacja, a także interakcje 5-HTP a karmienie piersią, zalecane 5-HTP dawkowanie, stosowanie 5-HTP w ciąży, 5-HTP opinie o leku, tanie 5-HTP zamienniki, interakcje leku 5-HTP a alkohol.

1 opinia o 5-HTP

Znasz 5-HTP? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o 5-HTP


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Zażywam i raczej polecę. Pozdrowienia.

    Autor opinii: Lutogniew, dodano: 25 kwietnia 2017