Vicard

Średnia ocena:Brak ocen

Vicard to suplement diety, który powstał z myślą o pacjentach, pragnących zadbać o swoje serce oraz układ krwionośny. Stworzony został na bazie naturalnych składników, usprawniających funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Zawarte w nim wyciągi z głogu i ostryżu długiego wzmacniają serce oraz dbają o prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, natomiast ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego zapewnia ochronę naczyń krwionośnych przed szkodliwymi czynnikami i zapobiega powstawaniu blaszki miażdżycowej.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Suplement przeznaczony jest dla pacjentów, pragnących wzbogacić swoją dietę w naturalne związki, wzmacniające układ sercowo-naczyniowy. Powinien być stosowany wraz z odpowiednią dietą, aktywnością fizyczną oraz niezbędnymi preparatami, zaleconymi przez lekarza.

Dawkowanie

Vicard stosujemy doustnie. Zalecaną przez twórców suplementu dawką jest 1 tabletka na dobę, przyjęta niezależnie od spożywanych w ciągu dnia posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Stosowany zgodnie ze wskazaniami, Vicard nie powinien przyczynić się do wystąpienia jakichkolwiek objawów ubocznych – w przypadku ich zaobserwowania należy natychmiast przerwać suplementację.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementacji jako substytutu zróżnicowanej diety.

Vicard0LekOpinie.pl2018-01-19 17:10:55Vicard to suplement diety, który powstał z myślą o pacjentach, pragnących zadbać o swoje serce oraz układ krwionośny. Stworzony został na bazie naturalnych składników, usprawniających funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Zawarte w nim wyciągi z głogu i ostryżu długiego wzmacniają serce oraz dbają o prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, natomiast ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego zapewnia ochronę naczyń krwionośnych przed szkodliwymi czynnikami i zapobiega powstawaniu blaszki miażdżycowej.
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Vicard cena, pobierz Vicard ulotka, dedykowane Vicard forum, wpływ Vicard na prowadzenie pojazdów, czy Vicard jest refundowany? - czyli Vicard refundacja, a także interakcje Vicard a karmienie piersią, zalecane Vicard dawkowanie, stosowanie Vicard w ciąży, Vicard opinie o leku, tanie Vicard zamienniki, interakcje leku Vicard a alkohol.

0 opinii o Vicard

Znasz Vicard? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Vicard


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność