Tussimin

Średnia ocena:Brak ocen

Tussimin to suplement diety w syropie, ułatwiający odkrztuszanie. Powstał na bazie ziołowych składników, do których należą: wyciąg z ziela tymianku, działający rozrzedzająco na zalegającą w drogach oddechowych wydzielinę, wyciąg z korzenia pierwiosnka, łagodzący podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła, a także wyciąg z kwiatu dziewanny oraz z korzenia prawoślazu, działające powlekająco i ochronnie. Suplement zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat może być stosowany przez pacjentów dorosłych oraz dzieci powyżej 3. roku życia, w przebiegu przeziębienia z towarzyszącym mokrym kaszlem.

Dawkowanie

Tussimin stosujemy doustnie. Zalecaną dawką preparatu dla dzieci w wieku 3-6 lat jest 2,5 ml 2 razy na dobę. Dzieciom w wieku 6-12 lat podajemy 5 ml syropu 2 razy dziennie, natomiast w przypadku dzieci powyżej 12. roku życia oraz osób dorosłych optymalna dawka to 7,5 ml 2 razy dziennie. Przed użyciem należy wstrząsnąć buteleczką.

Możliwe skutki uboczne

Prawidłowo stosowany, Tussimin nie powinien wywołać żadnych negatywnych reakcji naszego organizmu, ponieważ powstał na bazie łagodnych, ziołowych składników.

Przeciwwskazania

Po syrop nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którąkolwiek z występujących w nim substancji. Nie zaleca się również stosowania go przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Tussimin0LekOpinie.pl2017-09-15 18:35:40Tussimin to suplement diety w syropie, ułatwiający odkrztuszanie. Powstał na bazie ziołowych składników, do których należą: wyciąg z ziela tymianku, działający rozrzedzająco na zalegającą w drogach oddechowych wydzielinę, wyciąg z korzenia pierwiosnka, łagodzący podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła, a także wyciąg z kwiatu dziewanny oraz z korzenia prawoślazu, działające powlekająco i ochronnie. Suplement zakupimy bez recepty.
Producent:
DOZ
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Tussimin cena, pobierz Tussimin ulotka, dedykowane Tussimin forum, wpływ Tussimin na prowadzenie pojazdów, czy Tussimin jest refundowany? - czyli Tussimin refundacja, a także interakcje Tussimin a karmienie piersią, zalecane Tussimin dawkowanie, stosowanie Tussimin w ciąży, Tussimin opinie o leku, tanie Tussimin zamienniki, interakcje leku Tussimin a alkohol.