Thionerv 600

Średnia ocena:Brak ocen

Thionerv 600 to suplement diety, którego zadaniem jest usprawnienie funkcjonowania układu nerwowego każdego człowieka, a w szczególności tych pacjentów, u których występują niedobory kwasu alfa-liponowego. Jest to główny składnik preparatu, odpowiedzialny za prawidłowe przewodnictwo pomiędzy komórkami nerwowymi. Tylko kiedy jest ono zachowane, jesteśmy w stanie uczyć się, kojarzyć i zapamiętywać fakty. Dodatkowo, kwas alfa-liponowy jest silnym antyoksydantem. Oznacza to, iż hamuje on procesy starzenia komórek i w konsekwencji – całego organizmu.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat polecany jest pacjentom cierpiącym na niedobory substancji, zapewniających prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a w szczególności cukrzykom, u których często występują niedobory kwasu alfa-liponowego.

Dawkowanie

Thionerv 600 przyjmujemy doustnie. Zalecaną dawką jest jedna tabletka dziennie, przyjęta niezależnie od spożywanych w ciągu dnia posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Suplement diety zawiera składniki występujące fizjologicznie w organizmie człowieka, dlatego jego stosowanie nie powinno wiązać się z występowaniem jakichkolwiek efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Thionerv 600 nie jest przeznaczony dla osób, u których występuje nietolerancja na którykolwiek z jego składników.

Thionerv 6000LekOpinie.pl2017-05-03 13:55:20Thionerv 600 to suplement diety, którego zadaniem jest usprawnienie funkcjonowania układu nerwowego każdego człowieka, a w szczególności tych pacjentów, u których występują niedobory kwasu alfa-liponowego. Jest to główny składnik preparatu, odpowiedzialny za prawidłowe przewodnictwo pomiędzy komórkami nerwowymi. Tylko kiedy jest ono zachowane, jesteśmy w stanie uczyć się, kojarzyć i zapamiętywać fakty. Dodatkowo, kwas alfa-liponowy jest silnym antyoksydantem. Oznacza to, iż hamuje on procesy starzenia komórek i w konsekwencji – całego organizmu.
Producent:
Solinea
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Thionerv 600 cena, pobierz Thionerv 600 ulotka, dedykowane Thionerv 600 forum, wpływ Thionerv 600 na prowadzenie pojazdów, czy Thionerv 600 jest refundowany? - czyli Thionerv 600 refundacja, a także interakcje Thionerv 600 a karmienie piersią, zalecane Thionerv 600 dawkowanie, stosowanie Thionerv 600 w ciąży, Thionerv 600 opinie o leku, tanie Thionerv 600 zamienniki, interakcje leku Thionerv 600 a alkohol.