Silaurum

Średnia ocena:Brak ocen

Silaurum to żel przeznaczony do stosowania na blizny – zarówno te, które dopiero się tworzą, jak i na blizny, które powstały wcześniej. Głównym składnikiem preparatu jest nanokoloid złota. Odpowiedzialny jest on za wytworzenie specjalnej powłoki ochronnej na powierzchni blizny i za zapewnienie skórze odpowiedniego nawilżenia oraz środowiska sprzyjającego szybkiemu gojeniu się ran i zanikowi blizn. Dodatkowo preparat wykazuje właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Na polskim rynku dostępny jest bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Silaurum stosujemy na blizny pooperacyjne, pourazowe, potrądzikowe oraz pooparzeniowe u pacjentów w każdym wieku.

Dawkowanie

Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego. Zaleca się aplikowanie niewielkiej jego ilości na bliznę i delikatnie wmasowanie preparatu w skórę. Czynność należy wykonywać 2 razy dziennie przez minimum 2 miesiące.

Możliwe skutki uboczne

Dotychczasowo nie odnotowano żadnych efektów ubocznych kuracji preparatem Silaurum. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących zmian – zarówno miejscowych, jak i ogólnoustrojowych, należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Wyrobu nie należy stosować na błony śluzowe oraz na niezagojone rany. Nie może być również nakładany w miejscach, w których wcześniej aplikowany był antybiotyk miejscowy lub inny lek.

Silaurum0LekOpinie.pl2017-05-03 13:53:12Silaurum to żel przeznaczony do stosowania na blizny – zarówno te, które dopiero się tworzą, jak i na blizny, które powstały wcześniej. Głównym składnikiem preparatu jest nanokoloid złota. Odpowiedzialny jest on za wytworzenie specjalnej powłoki ochronnej na powierzchni blizny i za zapewnienie skórze odpowiedniego nawilżenia oraz środowiska sprzyjającego szybkiemu gojeniu się ran i zanikowi blizn. Dodatkowo preparat wykazuje właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Na polskim rynku dostępny jest bez recepty.
Producent:
Solinea
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Silaurum cena, pobierz Silaurum ulotka, dedykowane Silaurum forum, wpływ Silaurum na prowadzenie pojazdów, czy Silaurum jest refundowany? - czyli Silaurum refundacja, a także interakcje Silaurum a karmienie piersią, zalecane Silaurum dawkowanie, stosowanie Silaurum w ciąży, Silaurum opinie o leku, tanie Silaurum zamienniki, interakcje leku Silaurum a alkohol.