ReduKAC shot

Średnia ocena:Brak ocen

ReduKAC shot to suplement diety, którego zadaniem jest zmniejszenie uciążliwych objawów kaca. Stworzony został na bazie składników, których niedobory bardzo często są przyczyną występowania uczucia zmęczenia, dekoncentracji i ogólnego rozbicia po spożyciu alkoholu. W składzie preparatu znajdziemy glukozę i fruktozę, czyli niezbędne do życia cukry, wyciąg z zielonej herbaty, pobudzający i poprawiający koncentrację, a także witaminy z grupy B, redukujące uczucie zmęczenia oraz poprawiające funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Suplement diety stworzony został z myślą o osobach dorosłych, które wymagają uzupełnienia witamin i minerałów, utraconych w wyniku spożycia alkoholu.

Dawkowanie

ReduKAC shot występuje pod postacią płynu zamkniętego w kapsułkach. Zalecaną i jednocześnie maksymalną dawką dobową jest zawartość jednej kapsułki, przyjęta bezpośrednio doustnie. Preparat można zażyć niezależnie od spożywanych w ciągu dnia posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Suplement diety stworzony został na bazie składników, które nie powinny wywołać w naszym organizmie żadnych efektów ubocznych, jeśli tylko będziemy przestrzegać wskazówek dotyczących jego dawkowania.

Przeciwwskazania

Po preparat ReduKAC shot nie powinny sięgać osoby, u których zdiagnozowano nadwrażliwość chociaż na jedną z występujących w nim substancji. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zażyciem preparatu powinny zasięgnąć porady lekarza.

ReduKAC shot0LekOpinie.pl2017-08-04 15:48:50ReduKAC shot to suplement diety, którego zadaniem jest zmniejszenie uciążliwych objawów kaca. Stworzony został na bazie składników, których niedobory bardzo często są przyczyną występowania uczucia zmęczenia, dekoncentracji i ogólnego rozbicia po spożyciu alkoholu. W składzie preparatu znajdziemy glukozę i fruktozę, czyli niezbędne do życia cukry, wyciąg z zielonej herbaty, pobudzający i poprawiający koncentrację, a także witaminy z grupy B, redukujące uczucie zmęczenia oraz poprawiające funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego.
Producent:
Olimp Labs
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku ReduKAC shot cena, pobierz ReduKAC shot ulotka, dedykowane ReduKAC shot forum, wpływ ReduKAC shot na prowadzenie pojazdów, czy ReduKAC shot jest refundowany? - czyli ReduKAC shot refundacja, a także interakcje ReduKAC shot a karmienie piersią, zalecane ReduKAC shot dawkowanie, stosowanie ReduKAC shot w ciąży, ReduKAC shot opinie o leku, tanie ReduKAC shot zamienniki, interakcje leku ReduKAC shot a alkohol.

0 opinii o ReduKAC shot

Znasz ReduKAC shot? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o ReduKAC shot


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność