Proctomina

Średnia ocena:Brak ocen

Proctomina to lek, wykazujący działanie ściągające. Przynosi on ulgę osobom, borykającą się z problemem hemoroidów (guzków krwawniczych odbytu). Schorzenie to bardzo często przebiega wraz z bólem oraz świądem okolic odbytu, niejednokrotnie uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie. Substancje zawarte w preparacie Proctomina zmniejszają te objawy, a bardzo często likwidują je zupełnie. Lek możemy zakupić bez recepty. Dostępny jest w postaci czopków doodbytniczych.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek polecany jest osobom cierpiącym na hemoroidy, z towarzyszącym bólem lub świądem okolic odbytu. Może być również stosowany w przypadku różnego rodzaju stanów zapalnych i podrażnień błony śluzowej odbytu.

Dawkowanie

Preparat Proctomina przeznaczony jest do stosowania doodbytniczego. W zależności od stopnia nasilenia objawów, zaleca się aplikację 1-2 czopków na dobę. Należy pamiętać, że zarówno przed aplikacją leku, jak i po niej należy umyć ręce.

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane stosowania leku występują bardzo rzadko. Zaliczamy do nich podrażnienie błony śluzowej okolic odbytu.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać pacjenci ze zdiagnozowaną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników leku Proctomina.

Proctomina0LekOpinie.pl2017-08-04 15:47:11Proctomina to lek, wykazujący działanie ściągające. Przynosi on ulgę osobom, borykającą się z problemem hemoroidów (guzków krwawniczych odbytu). Schorzenie to bardzo często przebiega wraz z bólem oraz świądem okolic odbytu, niejednokrotnie uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie. Substancje zawarte w preparacie Proctomina zmniejszają te objawy, a bardzo często likwidują je zupełnie. Lek możemy zakupić bez recepty. Dostępny jest w postaci czopków doodbytniczych.
Producent:
Farmina
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Proctomina cena, pobierz Proctomina ulotka, dedykowane Proctomina forum, wpływ Proctomina na prowadzenie pojazdów, czy Proctomina jest refundowany? - czyli Proctomina refundacja, a także interakcje Proctomina a karmienie piersią, zalecane Proctomina dawkowanie, stosowanie Proctomina w ciąży, Proctomina opinie o leku, tanie Proctomina zamienniki, interakcje leku Proctomina a alkohol.

0 opinii o Proctomina

Znasz Proctomina? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Proctomina


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność