ProctoLact

Średnia ocena:Brak ocen

ProctoLact to probiotyk, zawierający szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus PL1. Tworzą one mikroflorę biologiczną jelit, jednocześnie odpowiadając za prawidłowe trawienie wszystkich składników odżywczych. Flora jelitowa niekiedy ulega zniszczeniu – na przykład podczas długotrwałych biegunek lub antybiotykoterapii i musi zostać odbudowana, w czym na pomoc przychodzą nam właśnie probiotyki. ProctoLact zakupimy bez recepty, w postaci saszetek z proszkiem do rozpuszczania w wodzie.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Odbudowa mikroflory bateryjnej jelit. Preparat zalecany jest pacjentom dorosłym i dzieciom, cierpiących na stany zapalne odbytnicy i odbytu, szczeliny odbytu, owrzodzenia błony śluzowej okolic odbytu, guzki krwawnicze oraz w trakcie i bezpośrednio po antybiotykoterapii.

Dawkowanie

ProctoLact stosujemy doustnie. Zawartość saszetki rozpuszczamy w niewielkiej ilości (ok. pół szklanki) wody i wypijamy. Najczęściej zalecaną dawką jest jedna saszetka na dobę, jednak w przypadku stanów ostrych możliwe jest zażywanie zawartości dwóch saszetek preparatu dziennie.

Możliwe skutki uboczne

ProctoLact zawiera szczepy bakterii, które fizjologicznie znajdują się w organizmie każdego z nas, dlatego przyjmowanie preparatu nie powinno wywołać żadnych niekorzystnych efektów.

Przeciwwskazania

Preparatu nie mogą stosować osoby uczulone na którykolwiek z jego składników, gdyż wiąże się to z ryzykiem wystąpienia groźnych reakcji alergicznych.

ProctoLact0LekOpinie.pl2017-05-03 13:46:28ProctoLact to probiotyk, zawierający szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus PL1. Tworzą one mikroflorę biologiczną jelit, jednocześnie odpowiadając za prawidłowe trawienie wszystkich składników odżywczych. Flora jelitowa niekiedy ulega zniszczeniu – na przykład podczas długotrwałych biegunek lub antybiotykoterapii i musi zostać odbudowana, w czym na pomoc przychodzą nam właśnie probiotyki. ProctoLact zakupimy bez recepty, w postaci saszetek z proszkiem do rozpuszczania w wodzie.
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku ProctoLact cena, pobierz ProctoLact ulotka, dedykowane ProctoLact forum, wpływ ProctoLact na prowadzenie pojazdów, czy ProctoLact jest refundowany? - czyli ProctoLact refundacja, a także interakcje ProctoLact a karmienie piersią, zalecane ProctoLact dawkowanie, stosowanie ProctoLact w ciąży, ProctoLact opinie o leku, tanie ProctoLact zamienniki, interakcje leku ProctoLact a alkohol.