PartySmart

Średnia ocena:Brak ocen

PartySmart to suplement diety, stworzony dla ludzi, chcących odpowiedzialnie spożywać alkohol. W jego składzie znajdują się wyciągi z sześciu różnych roślin, których połączone działanie stymuluje i usprawnia funkcjonowanie wątroby i, co za tym idzie, metabolizm alkoholu oraz sprzyja utrzymaniu odpowiedniej równowagi węglowodanowej w organizmie. Dzięki przyjęciu preparatu wraz z alkoholem, mamy większe szanse na przebudzenie się następnego ranka bez kaca. PartySmart możemy zakupić bez recepty, w postaci kapsułek.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Suplement diety stworzony został z myślą o osobach, pragnących zapobiec wystąpieniu uciążliwych objawów związanych z kacem po spożyciu napojów alkoholowych.

Dawkowanie

Produkt przeznaczony jest do stosowania doustnego. Aby jego działanie było maksymalnie skuteczne, zaleca się zażycie jednej kapsułki wraz z pierwszym drinkiem. Dopuszczalne jest również przyjęcie kapsułki później, jednak ciągle podczas spożywania alkoholu.

Możliwe skutki uboczne

Suplement diety PartySmart, przyjmowany zgodnie ze wskazaniami, nie powinien przyczynić się do wystąpienia jakichkolwiek efektów niepożądanych, gdyż powstał on na bazie łagodnych, bezpiecznych dla organizmu człowieka składników.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na chociaż jedną z występujących w nim substancji, gdyż może to wywołać groźne w skutkach reakcje alergiczne.

PartySmart0LekOpinie.pl2017-08-04 15:45:25PartySmart to suplement diety, stworzony dla ludzi, chcących odpowiedzialnie spożywać alkohol. W jego składzie znajdują się wyciągi z sześciu różnych roślin, których połączone działanie stymuluje i usprawnia funkcjonowanie wątroby i, co za tym idzie, metabolizm alkoholu oraz sprzyja utrzymaniu odpowiedniej równowagi węglowodanowej w organizmie. Dzięki przyjęciu preparatu wraz z alkoholem, mamy większe szanse na przebudzenie się następnego ranka bez kaca. PartySmart możemy zakupić bez recepty, w postaci kapsułek.
Producent:
L'biotica
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku PartySmart cena, pobierz PartySmart ulotka, dedykowane PartySmart forum, wpływ PartySmart na prowadzenie pojazdów, czy PartySmart jest refundowany? - czyli PartySmart refundacja, a także interakcje PartySmart a karmienie piersią, zalecane PartySmart dawkowanie, stosowanie PartySmart w ciąży, PartySmart opinie o leku, tanie PartySmart zamienniki, interakcje leku PartySmart a alkohol.

0 opinii o PartySmart

Znasz PartySmart? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o PartySmart


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność