Otoargent

Średnia ocena:Brak ocen

Otoargent to preparat w postaci kropli do uszu, którego zadaniem jest zwalczanie infekcji bakteryjnych i grzybiczych przewodu słuchowego. Powstał na bazie aktywnych koloidów srebra oraz miedzi. Ich działanie polega na dezaktywacji enzymów drobnoustrojów chorobotwórczych, niezbędnych do życia bakterii i grzybów. Dodatkowo preparat osusza przewody słuchowe, tworząc środowisko, w którym drobnoustroje nie mogą się rozwijać. Produkt dostępny jest bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Zwalczanie infekcji bakteryjnych i grzybiczych, obejmujących przewód słuchowy zewnętrzny oraz zapobieganie nawracającym stanom zapalnym ucha.

Dawkowanie

Wyrób aplikujemy bezpośrednio do przewodu słuchowego. Przed każdym użyciem buteleczkę należy ogrzać w dłoniach. Przed aplikacją preparatu kładziemy się na boku, tak, by leczone ucho znajdowało się na górze. Zalecana dawka to 5 kropli zaaplikowanych do chorego ucha 3 razy na dobę. Po aplikacji preparatu ucho należy zatkać wacikiem i pozostać w nieruchomej pozycji przez kilka minut. Kuracja powinna trwać do 2-3 dni po ustąpieniu objawów choroby.

Możliwe skutki uboczne

Preparat powstał na bazie składników, których stosowanie nie powinno przyczynić się do wystąpienia jakichkolwiek efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek ze składników wyrobu Otoargent nie powinni go stosować. Osoby po przebytej perforacji błony bębenkowej przed rozpoczęciem kuracji powinny zasięgnąć porady lekarza.

Otoargent0LekOpinie.pl2017-05-03 13:41:59Otoargent to preparat w postaci kropli do uszu, którego zadaniem jest zwalczanie infekcji bakteryjnych i grzybiczych przewodu słuchowego. Powstał na bazie aktywnych koloidów srebra oraz miedzi. Ich działanie polega na dezaktywacji enzymów drobnoustrojów chorobotwórczych, niezbędnych do życia bakterii i grzybów. Dodatkowo preparat osusza przewody słuchowe, tworząc środowisko, w którym drobnoustroje nie mogą się rozwijać. Produkt dostępny jest bez recepty.
Producent:
Arkona
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Otoargent cena, pobierz Otoargent ulotka, dedykowane Otoargent forum, wpływ Otoargent na prowadzenie pojazdów, czy Otoargent jest refundowany? - czyli Otoargent refundacja, a także interakcje Otoargent a karmienie piersią, zalecane Otoargent dawkowanie, stosowanie Otoargent w ciąży, Otoargent opinie o leku, tanie Otoargent zamienniki, interakcje leku Otoargent a alkohol.