Orthoveral

Średnia ocena:Brak ocen

Orthoveral to wzmacniający żel do mycia zębów, stworzony z myślą o osobach noszących aparaty ortodontyczne. W jego składzie znajdziemy dużą dawkę fluoru, dbającego o prawidłową mineralizację zębów oraz o mocne, zdrowe szkliwo. Dodatkowo w preparacie zawarty jest zapobiegający tworzeniu się płytki nazębnej o-cymenol, roślinne związki, łagodzące podrażnione aparatem dziąsła oraz antybakteryjna chlorheksydyna. Połączenie tych składników tworzy doskonały preparat odbudowujący osłabione przez aparat ortodontyczny zęby.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Orthoveral przeznaczony jest dla pacjentów, pragnących wzmocnić swoje zęby – mogą go używać zarówno osoby noszące stałe i ruchome aparaty ortodontyczne, jak i pacjenci posiadający założony drut retencyjny.

Dawkowanie

Żel stosujemy zamiast pasty do zębów. W zależności od naszych potrzeb niewielką ilością preparatu myjemy zęby, nawet kilkukrotnie w ciągu doby.

Możliwe skutki uboczne

Stosowany zgodnie z zaleceniami, Orthoveral nie powinien przyczynić się do wystąpienia żadnych efektów ubocznych. Jeżeli zaobserwujemy jakiekolwiek niepokojące nas objawy, należy zaprzestać stosowania żelu i powrócić do użytkowania poprzedniej pasty do zębów.

Przeciwwskazania

Żel do mycia zębów nie jest przeznaczony dla pacjentów uczulonych na chociaż jeden z jego składników – zastosowanie go może wówczas wiązać się z niekorzystnymi reakcjami alergicznymi.

Orthoveral0LekOpinie.pl2018-01-19 17:22:39Orthoveral to wzmacniający żel do mycia zębów, stworzony z myślą o osobach noszących aparaty ortodontyczne. W jego składzie znajdziemy dużą dawkę fluoru, dbającego o prawidłową mineralizację zębów oraz o mocne, zdrowe szkliwo. Dodatkowo w preparacie zawarty jest zapobiegający tworzeniu się płytki nazębnej o-cymenol, roślinne związki, łagodzące podrażnione aparatem dziąsła oraz antybakteryjna chlorheksydyna. Połączenie tych składników tworzy doskonały preparat odbudowujący osłabione przez aparat ortodontyczny zęby.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Orthoveral cena, pobierz Orthoveral ulotka, dedykowane Orthoveral forum, wpływ Orthoveral na prowadzenie pojazdów, czy Orthoveral jest refundowany? - czyli Orthoveral refundacja, a także interakcje Orthoveral a karmienie piersią, zalecane Orthoveral dawkowanie, stosowanie Orthoveral w ciąży, Orthoveral opinie o leku, tanie Orthoveral zamienniki, interakcje leku Orthoveral a alkohol.

0 opinii o Orthoveral

Znasz Orthoveral? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Orthoveral


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność