Onbrez Breezhaler

Średnia ocena:Brak ocen

Onbrez Breezhaler to lek oparty na indakaterolu, którego zadaniem jest rozszerzenie oskrzeli. Dzięki temu ułatwia on oddychanie osobom, których układ oddechowy nie jest w pełni sprawny, na przykład pacjentom cierpiącym na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Dużą zaletą indakaterolu jest fakt, iż wykazuje on szybko rozpoczynające się i długotrwałe działanie rozszerzające oskrzela. Lek dostępny jest wyłącznie na receptę. Możemy zakupić go w postaci proszku do inhalacji.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Onbrez Breezhaler przeznaczony jest dla pacjentów ze zdiagnozowaną przewlekłą obturacyjną chorobą płuc. Stosuje się go w kuracji podtrzymującej, natomiast nie jest on przeznaczony do leczenia nagłych ataków choroby.

Dawkowanie

Lek stosujemy wziewnie. Decyzję dotyczącą dawkowania podejmuje lekarz i należy ściśle przestrzegać jego wskazówek. Ważne jest również, by zażywać lek codziennie o zbliżonej porze, w celu utrzymania względnie stałego jego poziomu w organizmie.

Możliwe skutki uboczne

U części pacjentów regularnie stosujących Onbrez Breezhaler odnotowano wystąpienie efektów ubocznych, takich jak: zapalenie jamy nosowo-gardłowej, kaszel, bóle głowy, infekcje górnych dróg oddechowych, skurcze mięśni oraz skórne reakcje alergiczne. Objawy te były jednak mało dokuczliwe i pojawiały się rzadko.

Przeciwwskazania

Preparatu nie powinno się podawać kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie należy stosować go w terapii astmy oskrzelowej. Przed rozpoczęciem kuracji należy bezwzględnie poinformować lekarza o wszystkich towarzyszących schorzeniach oraz o wszystkich zażywanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.

Onbrez Breezhaler0LekOpinie.pl2017-08-11 14:47:09Onbrez Breezhaler to lek oparty na indakaterolu, którego zadaniem jest rozszerzenie oskrzeli. Dzięki temu ułatwia on oddychanie osobom, których układ oddechowy nie jest w pełni sprawny, na przykład pacjentom cierpiącym na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Dużą zaletą indakaterolu jest fakt, iż wykazuje on szybko rozpoczynające się i długotrwałe działanie rozszerzające oskrzela. Lek dostępny jest wyłącznie na receptę. Możemy zakupić go w postaci proszku do inhalacji.
Producent:
Novartis
Substancja czynna:
indakaterol
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Onbrez Breezhaler cena, pobierz Onbrez Breezhaler ulotka, dedykowane Onbrez Breezhaler forum, wpływ Onbrez Breezhaler na prowadzenie pojazdów, czy Onbrez Breezhaler jest refundowany? - czyli Onbrez Breezhaler refundacja, a także interakcje Onbrez Breezhaler a karmienie piersią, zalecane Onbrez Breezhaler dawkowanie, stosowanie Onbrez Breezhaler w ciąży, Onbrez Breezhaler opinie o leku, tanie Onbrez Breezhaler zamienniki, interakcje leku Onbrez Breezhaler a alkohol.

0 opinii o Onbrez Breezhaler

Znasz Onbrez Breezhaler? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Onbrez Breezhaler


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność