Olimp Chitosan + chrom

Średnia ocena:Brak ocen

Olimp Chitosan + chrom to suplement diety przeznaczony dla osób odchudzających się. Jego głównym składnikiem jest chitosan – substancja izolowana z pancerzy skorupiaków, posiadająca zdolności absorpcyjne oraz żelujące, dzięki którym po zażyciu preparatu czujemy się syci. Drugą z substancji aktywnych jest chrom – pierwiastek hamujący uczucie głodu, a w szczególności apetyt na słodycze, wspomagający utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi oraz przyczyniający się do prawidłowej przemiany materii.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Suplement powstał z myślą o pacjentach dorosłych, pragnących wzbogacić swoją dietę w związki przyspieszające proces odchudzania, poprzez likwidowanie uczucia głodu i stymulujące prawidłowy metabolizm wszystkich składników odżywczych.

Dawkowanie

Olimp Chitosan + chrom przeznaczony jest do stosowania doustnego. Zaleca się zażywanie trzech tabletek suplementu na dobę – każdą na ok. 20 minut przed planowanym posiłkiem. Tabletkę należy popić szklanką wody. W trakcie suplementacji należy uzupełniać niedobory witamin A, D i E.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli stosujesz produkt zgodnie z zaleceniami, nie powinny wystąpić u Ciebie żadne efekty niepożądane. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących efektów – natychmiast zaprzestań stosowania preparatu.

Przeciwwskazania

Olimp Chitosan + chrom nie powinien być zażywany przez osoby niepełnoletnie, a także przez pacjentów nadwrażliwych na którykolwiek z jego składników.

Olimp Chitosan + chrom0LekOpinie.pl2018-01-24 18:28:53Olimp Chitosan + chrom to suplement diety przeznaczony dla osób odchudzających się. Jego głównym składnikiem jest chitosan – substancja izolowana z pancerzy skorupiaków, posiadająca zdolności absorpcyjne oraz żelujące, dzięki którym po zażyciu preparatu czujemy się syci. Drugą z substancji aktywnych jest chrom – pierwiastek hamujący uczucie głodu, a w szczególności apetyt na słodycze, wspomagający utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi oraz przyczyniający się do prawidłowej przemiany materii.
Producent:
Olimp Labs
Substancja czynna:
Chitosan, chrom
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Olimp Chitosan + chrom cena, pobierz Olimp Chitosan + chrom ulotka, dedykowane Olimp Chitosan + chrom forum, wpływ Olimp Chitosan + chrom na prowadzenie pojazdów, czy Olimp Chitosan + chrom jest refundowany? - czyli Olimp Chitosan + chrom refundacja, a także interakcje Olimp Chitosan + chrom a karmienie piersią, zalecane Olimp Chitosan + chrom dawkowanie, stosowanie Olimp Chitosan + chrom w ciąży, Olimp Chitosan + chrom opinie o leku, tanie Olimp Chitosan + chrom zamienniki, interakcje leku Olimp Chitosan + chrom a alkohol.

0 opinii o Olimp Chitosan + chrom

Znasz Olimp Chitosan + chrom? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Olimp Chitosan + chrom


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność