NeoMag Cardio

Średnia ocena:Brak ocen

NeoMag Cardio to wieloskładnikowy suplement diety, wspomagający krążenie krwi i regulujący jej ciśnienie. Jego zadaniem jest uzupełnienie w naszym organizmie niedoborów magnezu, potasu, witaminy B6, a także wzbogacenie naszej diety w wyciąg z głogu. Połączone działanie tych składników poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, sprzyja redukcji zmęczenia i poprawie koncentracji, a także poprawia ukrwienie i dotlenienie tkanek, wspomagając krążenie krwi. Preparat możemy zakupić bez recepty. Dostępny jest pod postacią tabletek.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla pacjentów borykających się z niedoborami magnezu, potasu czy też witaminy B6 oraz pragnących wzbogacić swoją dietę w związku poprawiające funkcjonowanie dwóch bardzo ważnych układów – nerwowego oraz krwionośnego.

Dawkowanie

NeoMag Cardio przyjmujemy doustnie. Zalecaną dawką jest jedna tabletka dwa razy dziennie. Preparat należy zażywać w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim, popijając odpowiednią ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli suplementacja przeprowadzana jest zgodnie z zaleceniami, to nie powinniśmy doświadczyć żadnych jej efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Pamiętajmy, że NeoMag Cardio nie może być stosowany u osób uczulonych na którykolwiek z jego składników, gdyż może to wywołać groźne reakcje alergiczne.

NeoMag Cardio0LekOpinie.pl2017-09-15 18:30:50NeoMag Cardio to wieloskładnikowy suplement diety, wspomagający krążenie krwi i regulujący jej ciśnienie. Jego zadaniem jest uzupełnienie w naszym organizmie niedoborów magnezu, potasu, witaminy B6, a także wzbogacenie naszej diety w wyciąg z głogu. Połączone działanie tych składników poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, sprzyja redukcji zmęczenia i poprawie koncentracji, a także poprawia ukrwienie i dotlenienie tkanek, wspomagając krążenie krwi. Preparat możemy zakupić bez recepty. Dostępny jest pod postacią tabletek.
Producent:
Aflofarm
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku NeoMag Cardio cena, pobierz NeoMag Cardio ulotka, dedykowane NeoMag Cardio forum, wpływ NeoMag Cardio na prowadzenie pojazdów, czy NeoMag Cardio jest refundowany? - czyli NeoMag Cardio refundacja, a także interakcje NeoMag Cardio a karmienie piersią, zalecane NeoMag Cardio dawkowanie, stosowanie NeoMag Cardio w ciąży, NeoMag Cardio opinie o leku, tanie NeoMag Cardio zamienniki, interakcje leku NeoMag Cardio a alkohol.