Miramile tonsil

Średnia ocena:Brak ocen

Miramile tonsil to mieszanka olejków roślinnych i olejków eterycznych w aerozolu, przeznaczona do łagodzenia podrażnień w jamie ustnej i gardle. W swoim składzie zawiera między innymi olejek z rokitnika, który tworzy na błonie śluzowej gardła ochronną powłokę, nieprzenikalną dla drobnoustrojów i likwidującą objawy takie jak drapanie w gardle, chrypka czy suchość w ustach. Dodatkowo zawarte w preparacie oleje z balsamowca mirry i nagietka potęgują działanie łagodzące i nawilżające, zapewniając pełną ochronę gardła przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Miramile tonsil może być stosowany u pacjentów dorosłych oraz u dzieci, jeśli tylko ukończył← 2. rok życia. Zalecany jest w trakcie początkowego okresu infekcji, przebiegających z uczuciem drapania w gardle, chrypki, obrzęku śluzówki (skutkującej utrudnionym przełykaniem), a także w profilaktyce zakażeń różnymi drobnoustrojami.

Dawkowanie

Preparat przeznaczony jest do aplikacji doustnej. Zaleca się rozpylanie 2-3 dawek produktu dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Możliwe skutki uboczne

Miramile tonsil nie powinien wywołać żadnych skutków ubocznych, ponieważ jego substancje aktywne to łagodne, ziołowe składniki.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów nadwrażliwych na którykolwiek ze związków zawartych w jego składzie. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem kuracji powinny zasięgnąć porady lekarza.

Miramile tonsil0LekOpinie.pl2018-01-24 18:25:38Miramile tonsil to mieszanka olejków roślinnych i olejków eterycznych w aerozolu, przeznaczona do łagodzenia podrażnień w jamie ustnej i gardle. W swoim składzie zawiera między innymi olejek z rokitnika, który tworzy na błonie śluzowej gardła ochronną powłokę, nieprzenikalną dla drobnoustrojów i likwidującą objawy takie jak drapanie w gardle, chrypka czy suchość w ustach. Dodatkowo zawarte w preparacie oleje z balsamowca mirry i nagietka potęgują działanie łagodzące i nawilżające, zapewniając pełną ochronę gardła przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Producent:
Valentis
Substancja czynna:
brak danych
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Miramile tonsil cena, pobierz Miramile tonsil ulotka, dedykowane Miramile tonsil forum, wpływ Miramile tonsil na prowadzenie pojazdów, czy Miramile tonsil jest refundowany? - czyli Miramile tonsil refundacja, a także interakcje Miramile tonsil a karmienie piersią, zalecane Miramile tonsil dawkowanie, stosowanie Miramile tonsil w ciąży, Miramile tonsil opinie o leku, tanie Miramile tonsil zamienniki, interakcje leku Miramile tonsil a alkohol.

0 opinii o Miramile tonsil

Znasz Miramile tonsil? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Miramile tonsil


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność