MB Active

Średnia ocena:Brak ocen

MB Active to suplement diety, poprawiający naszą wydolność umysłową. Powstał na bazie kompozycji wielu składników, których połączone działanie sprawia, iż jesteśmy bardziej pobudzeni, a nasza pamięć i koncentracja znajdują się na najwyższym poziomie. W składzie preparatu znajdziemy kofeinę i taurynę, likwidujące uczucie zmęczenia, olejek z nasion konopi, zawierający aminokwasy i kwasy tłuszczowe, stymulujące pracę mózgu, a także wyciąg z Ginkgo biloba, poprawiający ukrwienie i dotlenienie mózgu.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych, wykonujących intensywną pracę umysłową, w celu uzupełnienia diety w składniki, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Dawkowanie

MB Active stosujemy doustnie. Maksymalną dawką preparatu są trzy tabletki na dobę. Należy pamiętać, by tabletki przyjmować pojedynczo, nie częściej niż raz na 1-2 godziny.

Możliwe skutki uboczne

Preparat stworzony został na bazie łagodnie działających, roślinnych składników i w związku z tym nie powinien przyczynić się do wystąpienia jakichkolwiek niekorzystnych efektów ubocznych, jeśli tylko stosowany jest zgodnie z zaleceniami.

Przeciwwskazania

Suplement MB Active nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18. roku życia. Nie powinny stosować go również kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby nadwrażliwe na chociaż jeden z jego składników.

MB Active0LekOpinie.pl2017-08-04 15:42:37MB Active to suplement diety, poprawiający naszą wydolność umysłową. Powstał na bazie kompozycji wielu składników, których połączone działanie sprawia, iż jesteśmy bardziej pobudzeni, a nasza pamięć i koncentracja znajdują się na najwyższym poziomie. W składzie preparatu znajdziemy kofeinę i taurynę, likwidujące uczucie zmęczenia, olejek z nasion konopi, zawierający aminokwasy i kwasy tłuszczowe, stymulujące pracę mózgu, a także wyciąg z Ginkgo biloba, poprawiający ukrwienie i dotlenienie mózgu.
Producent:
Uniphar
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku MB Active cena, pobierz MB Active ulotka, dedykowane MB Active forum, wpływ MB Active na prowadzenie pojazdów, czy MB Active jest refundowany? - czyli MB Active refundacja, a także interakcje MB Active a karmienie piersią, zalecane MB Active dawkowanie, stosowanie MB Active w ciąży, MB Active opinie o leku, tanie MB Active zamienniki, interakcje leku MB Active a alkohol.

0 opinii o MB Active

Znasz MB Active? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o MB Active


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność