Magne Balans Plus

Średnia ocena:Brak ocen

Magne Balans Plus to preparat, którego zadaniem jest uzupełnienie w naszym organizmie braków magnezu, potasu oraz kwasu asparaginowego. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż jest to lek, a nie suplement diety – jego skład został więc dokładnie przebadany. Zawarte w preparacie substancje są niezbędne do prawidłowego przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, usprawniają funkcjonowanie układu nerwowego, redukują uczucie zmęczenia, poprawiają jakość snu, a także zwiększają zdolność koncentracji. Lek zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla pacjentów cierpiących na niedobory magnezu, potasu oraz kwasu asparaginowego. Możemy stosować go w okresach intensywnego wysiłku umysłowego, w celu poprawy koncentracji, a także przy problemach z zasypianiem.

Dawkowanie

Magne Balans Plus przyjmujemy doustnie. Zalecaną dawką leku jest jedna tabletka na dobę. Zaleca się przyjmowanie leku o tej samej porze każdego dnia oraz popijanie tabletki odpowiednią ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na fakt, iż preparat zawiera w swoim składzie substancje występujące fizjologicznie w organizmie każdego człowieka, jego stosowanie nie powinno wiązać się z występowaniem żadnych efektów ubocznych.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników. Nie jest zalecane przyjmowanie go przez osoby cierpiące na niewydolność nerek lub kory nadnerczy, toczący się w organizmie proces nowotworowy, hiperkaliemię, hipermagnezemię, blok przedsionkowo-komorowy, miastenię, znaczne niedociśnienie tętnicze krwi, a także w skojarzeniu z preparatami zawierającymi duże dawki wapnia, fosforanów oraz niektórymi antybiotykami.

Magne Balans Plus0LekOpinie.pl2017-09-15 18:23:49Magne Balans Plus to preparat, którego zadaniem jest uzupełnienie w naszym organizmie braków magnezu, potasu oraz kwasu asparaginowego. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż jest to lek, a nie suplement diety – jego skład został więc dokładnie przebadany. Zawarte w preparacie substancje są niezbędne do prawidłowego przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, usprawniają funkcjonowanie układu nerwowego, redukują uczucie zmęczenia, poprawiają jakość snu, a także zwiększają zdolność koncentracji. Lek zakupimy bez recepty.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Magne Balans Plus cena, pobierz Magne Balans Plus ulotka, dedykowane Magne Balans Plus forum, wpływ Magne Balans Plus na prowadzenie pojazdów, czy Magne Balans Plus jest refundowany? - czyli Magne Balans Plus refundacja, a także interakcje Magne Balans Plus a karmienie piersią, zalecane Magne Balans Plus dawkowanie, stosowanie Magne Balans Plus w ciąży, Magne Balans Plus opinie o leku, tanie Magne Balans Plus zamienniki, interakcje leku Magne Balans Plus a alkohol.