Hitaxa Fast

Średnia ocena:Brak ocen

Hitaxa Fast to lek przeciwhistaminowy, oparty na desloratadynie. Ta stosunkowo nowa substancja ma przewagę nad swoimi poprzednikami, głównie ze względu na fakt, iż nie wywołuje senności, bardzo często obecnej po zażyciu leków antyalergicznych starszej generacji. Hitaxa Fast niweluje uciążliwe objawy alergii, takie jak wodnisty katar, łzawienie, jest to również preparat skuteczny w zwalczaniu pokrzywki. Zakupimy go bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Objawowe leczenie objawów alergicznych, takich jak: zapalenie błony śluzowej nosa, łzawienie oczu, swędzenie podniebienia oraz pokrzywki u pacjentów dorosłych oraz u młodzieży powyżej 12. roku życia.

Dawkowanie

Hitaxa Fast to lek przeznaczony do stosowania doustnego, dostępny w tabletkach ulegających rozpadowi w jamie ustnej. Zalecaną dawką dobową preparatu jest 1 tabletka. Po ostrożnym wyjęciu jej z opakowania, należy umieścić ją w ustach i niczym nie popijać – tabletka szybko ulega samoistnemu rozpadowi i lek rozpoczyna swoje działanie.

Możliwe skutki uboczne

Jak każdy lek, również Hitaxa Fast może przyczynić się do wystąpienia efektów niepożądanych. Zaliczamy do nich: bóle i zawroty głowy, nudności, uczucie zmęczenia oraz dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Są to jednak objawy występujące sporadycznie i w niewielkim stopniu nasilenia.

Przeciwwskazania

Lek nie jest przeznaczony dla pacjentów nadwrażliwych na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem kuracji powinny zasięgnąć opinii lekarza.

Hitaxa Fast0LekOpinie.pl2017-06-26 19:46:14Hitaxa Fast to lek przeciwhistaminowy, oparty na desloratadynie. Ta stosunkowo nowa substancja ma przewagę nad swoimi poprzednikami, głównie ze względu na fakt, iż nie wywołuje senności, bardzo często obecnej po zażyciu leków antyalergicznych starszej generacji. Hitaxa Fast niweluje uciążliwe objawy alergii, takie jak wodnisty katar, łzawienie, jest to również preparat skuteczny w zwalczaniu pokrzywki. Zakupimy go bez recepty.
Producent:
Adamed
Substancja czynna:
desloratadyna
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Hitaxa Fast cena, pobierz Hitaxa Fast ulotka, dedykowane Hitaxa Fast forum, wpływ Hitaxa Fast na prowadzenie pojazdów, czy Hitaxa Fast jest refundowany? - czyli Hitaxa Fast refundacja, a także interakcje Hitaxa Fast a karmienie piersią, zalecane Hitaxa Fast dawkowanie, stosowanie Hitaxa Fast w ciąży, Hitaxa Fast opinie o leku, tanie Hitaxa Fast zamienniki, interakcje leku Hitaxa Fast a alkohol.

0 opinii o Hitaxa Fast

Znasz Hitaxa Fast? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Hitaxa Fast


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność