GeloVox

Średnia ocena:Brak ocen

GeloVox to łagodzące podrażnienia tabletki na gardło o smaku cytrusowo-miętowym. Dzięki zawartemu w swoim składzie kwasowi hialuronowemu, tworzą one specjalny kompleks hydrożelowy, który powleka jamę ustną oraz gardło, zapobiegając chrypce, bólowi gardła oraz uciążliwemu uczuciu suchości błon śluzowych. Tabletki stymulują wydzielanie śliny, która przemywa podrażnione okolice i potęguje efekt łagodzący. Produkt możemy zakupić bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

GeloVox przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. Stosuje się go w stanach podrażnienia gardła, objawiających się jego bólem, chrypką oraz suchością błon śluzowych.

Dawkowanie

Tabletki do ssania GeloVox zaleca się przyjmować po spożytym posiłku. W zależności od indywidualnych potrzeb, dozwolone jest ssanie jednej tabletki kilka razy dziennie, przy czym należy pamiętać, by nie przekraczać dobowej maksymalnej dawki preparatu, jaką jest sześć tabletek. Nie należy ich również połykać w całości ani rozgryzać.

Możliwe skutki uboczne

Prawidłowo stosowany, produkt nie powinien wywołać żadnych niepożądanych efektów, ponieważ powstał na bazie łagodnych, bezpiecznych składników.

Przeciwwskazania

GeloVox nie jest przeznaczony dla osób cierpiących na nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników, nie mogą go również stosować pacjenci z fenyloketonurią. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem terapii powinny zasięgnąć porady lekarza.

GeloVox0LekOpinie.pl2018-01-24 18:15:54GeloVox to łagodzące podrażnienia tabletki na gardło o smaku cytrusowo-miętowym. Dzięki zawartemu w swoim składzie kwasowi hialuronowemu, tworzą one specjalny kompleks hydrożelowy, który powleka jamę ustną oraz gardło, zapobiegając chrypce, bólowi gardła oraz uciążliwemu uczuciu suchości błon śluzowych. Tabletki stymulują wydzielanie śliny, która przemywa podrażnione okolice i potęguje efekt łagodzący. Produkt możemy zakupić bez recepty.
Producent:
POHL Boskamp
Substancja czynna:
kwas hialuronowy
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku GeloVox cena, pobierz GeloVox ulotka, dedykowane GeloVox forum, wpływ GeloVox na prowadzenie pojazdów, czy GeloVox jest refundowany? - czyli GeloVox refundacja, a także interakcje GeloVox a karmienie piersią, zalecane GeloVox dawkowanie, stosowanie GeloVox w ciąży, GeloVox opinie o leku, tanie GeloVox zamienniki, interakcje leku GeloVox a alkohol.

0 opinii o GeloVox

Znasz GeloVox? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o GeloVox


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność