Flonidan Control

Średnia ocena:Brak ocen

Flonidan Control to lek antyhistaminowy o działaniu przeciwalergicznym. Jego substancją czynną jest loratadyna – związek hamujący uwalnianie mediatorów alergicznych, odpowiedzialnych za wystąpienie objawów takich jak: uciążliwy katar, łzawienie z oczu, świąd podniebienia czy też wysypka. Na polskim rynku lek dostępny jest bez recepty, w postaci tabletek.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla pacjentów dorosłych, a także dla dzieci o masie ciała powyżej 30 kg w wieku powyżej 2 lat (oba te warunki muszą być spełnione równocześnie). Stosowany jest w celu łagodzenia objawów alergii, takich jak katar, łzawienie, a także w przypadku przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

Dawkowanie

Flonidan Control stosujemy doustnie. Zalecana dawka dla wszystkich grup wiekowych pacjentów to jedna tabletka na dobę. Nie należy jej w żaden sposób modyfikować bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Objawy niepożądane stosowania Flonidanu Control występują rzadko. Zaliczamy do nich: dolegliwości żołądkowo-jelitowe, senność, bóle i zawroty głowy, zwiększenie apetytu i zaburzenia snu. Ze względu na fakt, iż lek może zaburzać naszą sprawność psychomotoryczną, po jego zastosowaniu nie zaleca się prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinny sięgać kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby nadwrażliwe na chociaż jeden z występujących w nim składników.

Flonidan Control0LekOpinie.pl2017-06-26 19:40:42Flonidan Control to lek antyhistaminowy o działaniu przeciwalergicznym. Jego substancją czynną jest loratadyna – związek hamujący uwalnianie mediatorów alergicznych, odpowiedzialnych za wystąpienie objawów takich jak: uciążliwy katar, łzawienie z oczu, świąd podniebienia czy też wysypka. Na polskim rynku lek dostępny jest bez recepty, w postaci tabletek.
Producent:
Sandoz
Substancja czynna:
loratadyna
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Flonidan Control cena, pobierz Flonidan Control ulotka, dedykowane Flonidan Control forum, wpływ Flonidan Control na prowadzenie pojazdów, czy Flonidan Control jest refundowany? - czyli Flonidan Control refundacja, a także interakcje Flonidan Control a karmienie piersią, zalecane Flonidan Control dawkowanie, stosowanie Flonidan Control w ciąży, Flonidan Control opinie o leku, tanie Flonidan Control zamienniki, interakcje leku Flonidan Control a alkohol.

0 opinii o Flonidan Control

Znasz Flonidan Control? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Flonidan Control


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność