Dropingo

Średnia ocena:Brak ocen

Dropingo to płyn barwiący osad nazębny. Ma to zmotywować pacjentów, szczególnie tych najmłodszych, do dokładnego szczotkowania zębów, w celu usunięcia osadu. Po jego zlikwidowaniu, zabarwienie znika. Dodatkowo preparat uczy poprawnej techniki szczotkowania zębów – dziecko na własne oczy może przekonać się, jak należy myć zęby, aby skutecznie usunąć zalegający na nich osad. Na polskim rynku produkt możemy zakupić bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Dropingo przeznaczony jest dla pacjentów powyżej 3. roku życia, a więc dla osób, które opanowały już płukanie ust oraz wypluwanie płynu. Stosuje się go w celu uwidocznienia osadu nazębnego i, co za tym idzie, jego dokładnego usunięcia.

Dawkowanie

Preparat stosujemy, płucząc jamę ustną. Zaleca się stosowanie 2 kropli Dropingo na język i późniejsze przepłukanie jamy ustnej, możliwe jest również rozpuszczenie 2 kropli w łyżce stołowej wody i przepłukanie jamy ustnej tym roztworem oraz późniejsze wyplucie płynu. Następnie szczotkujemy zęby aż do usunięcia niebieskiego zabarwienia.

Możliwe skutki uboczne

Prawidłowo stosowany, płyn nie powinien wywoływać żadnych negatywnych reakcji organizmu.

Przeciwwskazania

Dropingo nie powinien być stosowany u pacjentów, którzy nie mają opanowanej zdolności płukania jamy ustnej, a także u dzieci poniżej 3. roku życia. Nie powinni również stosować go pacjenci noszący stałe aparaty ortodontyczne, ze względu na ryzyko ich trwałego zabarwienia.

Dropingo0LekOpinie.pl2017-09-15 18:19:23Dropingo to płyn barwiący osad nazębny. Ma to zmotywować pacjentów, szczególnie tych najmłodszych, do dokładnego szczotkowania zębów, w celu usunięcia osadu. Po jego zlikwidowaniu, zabarwienie znika. Dodatkowo preparat uczy poprawnej techniki szczotkowania zębów – dziecko na własne oczy może przekonać się, jak należy myć zęby, aby skutecznie usunąć zalegający na nich osad. Na polskim rynku produkt możemy zakupić bez recepty.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Dropingo cena, pobierz Dropingo ulotka, dedykowane Dropingo forum, wpływ Dropingo na prowadzenie pojazdów, czy Dropingo jest refundowany? - czyli Dropingo refundacja, a także interakcje Dropingo a karmienie piersią, zalecane Dropingo dawkowanie, stosowanie Dropingo w ciąży, Dropingo opinie o leku, tanie Dropingo zamienniki, interakcje leku Dropingo a alkohol.

0 opinii o Dropingo

Znasz Dropingo? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Dropingo


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność