Chrypex

Średnia ocena:Brak ocen

Chrypex, jak sama nazwa wskazuje, to wyrób medyczny, przyczyniający się do likwidacji uciążliwej chrypki. Powstał na bazie wyciągu z porostu islandzkiego. Jego efekt terapeutyczny polega na wytworzeniu warstwy ochronnej, która powleka tylną ścianę naszego gardła, chroniąc ją od podrażnień i łagodząc te już powstałe. Dzięki temu chrypka i ból gardła znikają bardzo szybko, a wytworzona powłoka zapobiega wnikaniu chorobotwórczych drobnoustrojów. Preparat dostępny jest bez recepty, pod postacią tabletek do ssania o smaku czarnej porzeczki.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla osób borykających się z chrypką, powstałą w wyniku długotrwałej pracy głosem lub też będącą jednym z objawów infekcji górnych dróg oddechowych.

Dawkowanie

Chrypex przeznaczony jest do stosowania doustnego. W zależności od indywidualnych potrzeb, należy ssać jedną lub dwie tabletki co kilka godzin, aż do zniknięcia objawów chrypy.

Możliwe skutki uboczne

Substancje aktywne zawarte w omawianym wyrobie medycznym działają łagodnie i są w pełni bezpieczne dla organizmu człowieka, dlatego też Chrypex stosowany zgodnie z zaleceniami, nie powinien wywołać żadnych efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać pacjenci ze zdiagnozowaną nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników, gdyż może to przyczynić się do wystąpienia groźnych reakcji alergicznych. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed rozpoczęciem kuracji powinnaś zasięgnąć porady lekarza.

Chrypex0LekOpinie.pl2018-01-24 18:13:57Chrypex, jak sama nazwa wskazuje, to wyrób medyczny, przyczyniający się do likwidacji uciążliwej chrypki. Powstał na bazie wyciągu z porostu islandzkiego. Jego efekt terapeutyczny polega na wytworzeniu warstwy ochronnej, która powleka tylną ścianę naszego gardła, chroniąc ją od podrażnień i łagodząc te już powstałe. Dzięki temu chrypka i ból gardła znikają bardzo szybko, a wytworzona powłoka zapobiega wnikaniu chorobotwórczych drobnoustrojów. Preparat dostępny jest bez recepty, pod postacią tabletek do ssania o smaku czarnej porzeczki.
Producent:
Solinea
Substancja czynna:
brak danych
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Chrypex cena, pobierz Chrypex ulotka, dedykowane Chrypex forum, wpływ Chrypex na prowadzenie pojazdów, czy Chrypex jest refundowany? - czyli Chrypex refundacja, a także interakcje Chrypex a karmienie piersią, zalecane Chrypex dawkowanie, stosowanie Chrypex w ciąży, Chrypex opinie o leku, tanie Chrypex zamienniki, interakcje leku Chrypex a alkohol.

0 opinii o Chrypex

Znasz Chrypex? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Chrypex


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność