Arnisol

Średnia ocena:Brak ocen

Arnisol to płyn do stosowania na skórę, wykazujący działanie ściągające oraz przyspieszający gojenie się ran. W jego składzie znajdziemy wyciąg z kasztanowca, arniki górskiej oraz dębianki. Dzięki tym substancjom preparat daje również efekt przeciwzapalny, pobudzający miejscowe ukrwienie tkanek oraz przyspieszające granulację, świadczącą o rozpoczętym procesie gojenia się rany. Arnisol możemy zakupić bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt przeznaczony jest dla pacjentów w każdym wieku, w celu przygotowywania okładów i kompresów na miejsca poddane stłuczeniom i innym urazom.

Dawkowanie

Arnisol stosujemy miejscowo, na zmienione chorobowo miejsce na skórze. Płyn rozcieńczamy z wodą w stosunku 1:3-1:5, po czym w przygotowanym roztworze moczymy kompres i tworzymy okład na skórę. Taki zabieg należy powtarzać kilka razy dziennie do momentu zagojenia się rany i zlikwidowania obrzęku.

Możliwe skutki uboczne

Produkt powstał na bazie roślinnych, łagodnych składników i w związku z tym jego stosowanie nie powinno wywołać żadnych niekorzystnych reakcji naszego organizmu. W przypadku zaobserwowania niepokojących zmian skórnych, należy zaprzestać stosowania Arnisolu, gdyż może to świadczyć o alergii na któryś ze składników preparatu.

Przeciwwskazania

Produktu nie powinni stosować pacjenci nadwrażliwi na którąkolwiek z występujących w nim substancji.

Arnisol0LekOpinie.pl2017-09-05 14:45:45Arnisol to płyn do stosowania na skórę, wykazujący działanie ściągające oraz przyspieszający gojenie się ran. W jego składzie znajdziemy wyciąg z kasztanowca, arniki górskiej oraz dębianki. Dzięki tym substancjom preparat daje również efekt przeciwzapalny, pobudzający miejscowe ukrwienie tkanek oraz przyspieszające granulację, świadczącą o rozpoczętym procesie gojenia się rany. Arnisol możemy zakupić bez recepty.
Producent:
Profarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Arnisol cena, pobierz Arnisol ulotka, dedykowane Arnisol forum, wpływ Arnisol na prowadzenie pojazdów, czy Arnisol jest refundowany? - czyli Arnisol refundacja, a także interakcje Arnisol a karmienie piersią, zalecane Arnisol dawkowanie, stosowanie Arnisol w ciąży, Arnisol opinie o leku, tanie Arnisol zamienniki, interakcje leku Arnisol a alkohol.

0 opinii o Arnisol

Znasz Arnisol? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Arnisol


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność