Allerin

Średnia ocena:Brak ocen

Allerin to suplement diety łagodzący objawy alergii. Jego substancjami czynnymi są wapń, kwas foliowy oraz ekstrakt z pachnotki zwyczajnej. Połączone działanie tych składników przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania naszego układu immunologicznego, którego niedomoga może przyczynić się do zbytnio nasilonych reakcji alergicznych. Dodatkowo preparat niweluje uczucie zmęczenia oraz poprawia nasze funkcje psychologiczne. Dostępny jest bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Allerin stworzony został z myślą o pacjentach dorosłych, uczulonych na pyłki roślin, kurz, pyły budowlane, roztocza, kosmetyki, detergenty oraz składniki pokarmowe. Stosuje się go w celu zapobiegnięcia reakcjom alergicznym i złagodzenia ich przebiegu.

Dawkowanie

Suplement przeznaczony jest do stosowania doustnego. Zalecana dawka dobowa preparatu to 1 tabletka. Dawki tej bezwzględnie nie wolno zwiększać bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Allerin to preparat o łagodnym działaniu, dlatego jego stosowanie nie powinno wiązać się z występowaniem żadnych efektów ubocznych. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów, należy udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinny sięgać osoby uczulone chociaż na jeden z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem suplementacji powinny zasięgnąć opinii lekarza.

Allerin0LekOpinie.pl2017-06-26 19:23:27Allerin to suplement diety łagodzący objawy alergii. Jego substancjami czynnymi są wapń, kwas foliowy oraz ekstrakt z pachnotki zwyczajnej. Połączone działanie tych składników przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania naszego układu immunologicznego, którego niedomoga może przyczynić się do zbytnio nasilonych reakcji alergicznych. Dodatkowo preparat niweluje uczucie zmęczenia oraz poprawia nasze funkcje psychologiczne. Dostępny jest bez recepty.
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Allerin cena, pobierz Allerin ulotka, dedykowane Allerin forum, wpływ Allerin na prowadzenie pojazdów, czy Allerin jest refundowany? - czyli Allerin refundacja, a także interakcje Allerin a karmienie piersią, zalecane Allerin dawkowanie, stosowanie Allerin w ciąży, Allerin opinie o leku, tanie Allerin zamienniki, interakcje leku Allerin a alkohol.

0 opinii o Allerin

Znasz Allerin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Allerin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność