Redblocker

Średnia ocena:

Redblocker to suplement diety, który ma nam pomóc w walce z pękającymi naczynkami, powszechnie nazywanymi „pajączkami”. Widoczne są na twarzy w postaci niewielkich, czerwonych niteczek, które nie zawsze dają się zatuszować. Substancje zawarte w tym preparacie, takie jak hesperydyna, rutozyd, diosmina, witamina C i witamina PP mają wzmocnić i uszczelnić naczynka, zapobiegając ich pękaniu. Redblocker zapewnia również ochronę przed wolnymi rodnikami.

Redblocker
Średnia ocena (z 3 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Redblocker polecany jest zarówno osobom z już widocznymi popękanymi naczynkami, jak i tym ze skłonnością genetyczną do nich, w celu profilaktycznym.

Dawkowanie

Połykamy jedną tabletkę dziennie, popijając ją wodą. Pamiętajmy, by nie stosować leku jako składnika zróżnicowanej terapii.

Możliwe skutki uboczne

Przy prawidłowym stosowaniu środka nie powinny występować żadne efekty niepożądane.

Przeciwwskazania

Redblocker nie jest preparatem dla Ciebie, jeżeli masz uczulenie na którykolwiek z jego składników. Jeśli jesteś w ciąży albo karmisz piersią, przed rozpoczęciem kuracji należy skonsultować się z lekarzem, który zadecyduje, czy jest to dobry pomysł.

Redblockerunratedopinie-lek2013-11-05 19:00:26Redblocker to suplement diety, który ma nam pomóc w walce z pękającymi naczynkami, powszechnie nazywanymi „pajączkami”. Widoczne są na twarzy w postaci niewielkich, czerwonych niteczek, które nie zawsze dają się zatuszować. Substancje zawarte w tym preparacie, takie jak hesperydyna, rutozyd, diosmina, witamina C i witamina PP mają wzmocnić i uszczelnić naczynka, zapobiegając ich pękaniu. Redblocker zapewnia również ochronę przed wolnymi rodnikami.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
Strona zawiera informacje o leku Redblocker cena, pobierz Redblocker ulotka, dedykowane Redblocker forum, wpływ Redblocker na prowadzenie pojazdów, czy Redblocker jest refundowany? - czyli Redblocker refundacja, a także interakcje Redblocker a karmienie piersią, zalecane Redblocker dawkowanie, stosowanie Redblocker w ciąży, Redblocker opinie o leku, tanie Redblocker zamienniki, interakcje leku Redblocker a alkohol.

2 opinii o Redblocker

Znasz Redblocker? Napisz opinię!

 1. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych Brak ocen Opłacalność Brak ocen

  Zużyte całe pudełko, zamierzony efekt zupełnie nie został osiągnięty. Patrząc na skład raczej ten suplement diety nie może robić tego co obiecuje producent. Nie polecam, chyba że ktoś ma za dużo pieniędzy.

  Autor opinii: Grażka, dodano: 3 stycznia 2015
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Pic na wodę, nie działa – pieniądze wyrzucone w błoto!

  Autor opinii: Marta, dodano: 17 października 2014


Napisz swoją opinię o Redblocker


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność