Prostamol Uno

Średnia ocena:

Prostamol Uno to lek stosowany u mężczyzn cierpiących na początkowe stadia łagodnego przerostu gruczołu krokowego – prostaty. Łagodzi nieprzyjemne objawy związane z utrudnionym oddawaniem moczu, takie jak uczucie swędzenia lub szczypania, a także zmniejsza częstotliwość parcia na mocz. Stosowanie leku umożliwi przespanie nocy bez konieczności udania się do toalety. Prostamol Uno dostępny jest bez recepty, pod postacią kapsułek.

Prostamol Uno
Średnia ocena (z 2 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Lek przeznaczony jest dla mężczyzn cierpiących na I i II stadium przerostu prostaty, przejawiające się zaleganiem moczu oraz zaburzeniami w oddawaniu moczu.

Dawkowanie

Zalecana dawka to jedna kapsułka dziennie, przyjęta w całości po posiłku i popita wodą. Należy pamiętać, że samodzielne zwiększenie ilości przyjmowanego leku nie tylko nie spowoduje szybszej poprawy stanu zdrowia, a może zaszkodzić naszemu organizmowi.

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane kuracji Prostamolem Uno występują bardzo rzadko i należą do nich problemy żołądkowo-jelitowe.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinny sięgać osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Prostamol Unounratedopinie-lek2013-12-03 17:40:10Prostamol Uno to lek stosowany u mężczyzn cierpiących na początkowe stadia łagodnego przerostu gruczołu krokowego – prostaty. Łagodzi nieprzyjemne objawy związane z utrudnionym oddawaniem moczu, takie jak uczucie swędzenia lub szczypania, a także zmniejsza częstotliwość parcia na mocz. Stosowanie leku umożliwi przespanie nocy bez konieczności udania się do toalety. Prostamol Uno dostępny jest bez recepty, pod postacią kapsułek.
Producent:
Berlin-Chemie
Dowiedz się o Prostamol Uno cena, Prostamol Uno ulotka, Prostamol Uno forum, Prostamol Uno a prowadzenie pojazdów, Prostamol Uno refundacja, Prostamol Uno a karmienie piersią, Prostamol Uno dawkowanie, Prostamol Uno w ciąży, Prostamol Uno opinie, Prostamol Uno zamienniki, Prostamol Uno a alkohol.

1 opinia o Prostamol Uno

Znasz Prostamol Uno? Napisz opinię!

  1. Skuteczność
    Bez skutków ubocznych
    Opłacalność

    No może być.

    Autor opinii: Anonim, dodano: 26 września 2014


Napisz swoją opinię


Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność