Nervoheel N

Średnia ocena:Brak ocen

Nervoheel N to złożony preparat homeopatyczny, pomagający złagodzić napięcie nerwowe. Jego starannie dobrane składniki współdziałają ze sobą i wywierają pozytywny wpływ na nasz układ nerwowy, uspokajając nas i wyciszając. Preparat ułatwia również zasypianie, poprawia koncentrację i pamięć. Dostępny jest bez recepty pod postacią tabletek podjęzykowych.

Nervoheel N
Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Nervoheel N stosujemy w zaburzeniach psychosomatycznych, w stanach napięcia psychicznego oraz w nerwicy klimakterycznej.

Dawkowanie

Przyjmujemy podjęzykowo 1 tabletkę trzy razy dziennie, niezależnie od posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Przy właściwym stosowaniu suplement Nervoheel N nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Przeciwwskazania

Preparatu Nervoheel N nie powinny stosować osoby uczulone na brom i dzieci poniżej 12. roku życia. Jeżeli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed zastosowaniem go skonsultuj się z lekarzem.

Nervoheel Nunratedopinie-lek2013-12-25 19:36:16Nervoheel N to złożony preparat homeopatyczny, pomagający złagodzić napięcie nerwowe. Jego starannie dobrane składniki współdziałają ze sobą i wywierają pozytywny wpływ na nasz układ nerwowy, uspokajając nas i wyciszając. Preparat ułatwia również zasypianie, poprawia koncentrację i pamięć. Dostępny jest bez recepty pod postacią tabletek podjęzykowych.
Producent:
Heel
Dowiedz się o Nervoheel N cena, Nervoheel N ulotka, Nervoheel N forum, Nervoheel N a prowadzenie pojazdów, Nervoheel N refundacja, Nervoheel N a karmienie piersią, Nervoheel N dawkowanie, Nervoheel N w ciąży, Nervoheel N opinie, Nervoheel N zamienniki, Nervoheel N a alkohol.

Napisz swoją opinię


Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność