Forsen

Średnia ocena:

Forsen to suplement diety, ułatwiający zasypianie, wyciszający nasz organizm oraz łagodzący delikatne stany napięcia nerwowego. Jego dużą zaletą jest naturalny skład – zawiera między innymi substancje takie jak wyciąg z melisy, szyszki chmielu i szafranu, które odpowiedzialne są za uspokojenie naszego organizmu poprzez lekkie zwiększenie poziomu serotoniny –„hormonu szczęścia”. W preparacie zawarty jest dodatkowo L-tryptofan, czyli metaboliczny prekursor serotoniny. Kolejnymi ważnymi składnikami są magnez i witamina B6, które usprawniają funkcjonowanie naszego układu nerwowego.

Forsen
Średnia ocena (z 2 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla osób żyjących w stresie oraz mających problemy z zasypianiem. Reguluje on rytm snu i czuwania oraz poprawia samopoczucie.

Dawkowanie

Zalecana przez producenta dawka suplementu to jedna kapsułka dziennie, połknięta i popita wodą na około godzinę przed snem.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli przyjmujemy Forsen zgodnie z zaleceniami, nie powinniśmy doświadczyć żadnych efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Po produkt nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na któryś z jego składników. W przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią przed rozpoczęciem kuracji wskazana jest konsultacja z lekarzem.

Forsen0opinie-lek2014-03-17 15:17:25Forsen to suplement diety, ułatwiający zasypianie, wyciszający nasz organizm oraz łagodzący delikatne stany napięcia nerwowego. Jego dużą zaletą jest naturalny skład – zawiera między innymi substancje takie jak wyciąg z melisy, szyszki chmielu i szafranu, które odpowiedzialne są za uspokojenie naszego organizmu poprzez lekkie zwiększenie poziomu serotoniny –„hormonu szczęścia”. W preparacie zawarty jest dodatkowo L-tryptofan, czyli metaboliczny prekursor serotoniny. Kolejnymi ważnymi składnikami są magnez i witamina B6, które usprawniają funkcjonowanie naszego układu nerwowego.
Producent:
Olimp Labs
Substancja czynna:
wiele składników
Strona zawiera informacje o leku Forsen cena, pobierz Forsen ulotka, dedykowane Forsen forum, wpływ Forsen na prowadzenie pojazdów, czy Forsen jest refundowany? - czyli Forsen refundacja, a także interakcje Forsen a karmienie piersią, zalecane Forsen dawkowanie, stosowanie Forsen w ciąży, Forsen opinie o leku, tanie Forsen zamienniki, interakcje leku Forsen a alkohol.

1 opinia o Forsen

Znasz Forsen? Napisz opinię!

  1. Skuteczność
    Bez skutków ubocznych
    Opłacalność

    Gitara, spałem jak zabity polecam to wszystkim.

    Autor opinii: Andrzej, dodano: 31 stycznia 2015


Napisz swoją opinię o Forsen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność